Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
CNC 20MT/Day ID90mm MPP HDPE γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 90-250 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ65/33 & SJ90/33 |
Ηλεκτρονική γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωληνώσεων με μονό τοίχωμα PP PE HDPE LDPE
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων OD 500mm 750kg/H 110kw UPVC DWC
| Σωλήνας OD: | 160-500 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 22:1 |
| Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών: | SJSZ92/188 |
Δύο HDPE εξωθητών 160kg/H 200mm γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 50200mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| ενιαίος εξωθητής βιδών: | SJ 75/30 & SJ 55/30 |
Διπλοτειχισμένη HDPE 45kw 150kg/H γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 40110mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ1275/30 και SJ55/30 |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE αερόψυξης 320kg/H 110kw OD500mm
| Σωλήνας OD: | 300500mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/30 & SJ-75/30 |
Κενή HDPE δεξαμενών 38CrMoAlA 120kg/H γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 2063mm |
|---|---|
| Κενή δεξαμενή: | 1 καθορισμένη κενή δεξαμενή |
| υλικό: | 38CrMoAlA χειρισμός εναζώτωσης |
1500rpm HDPE ταυτότητας 50mm 63mm 75mm γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 50-200 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ75 / 30 & SJ55 / 30 |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE παροχής νερού 260kg/H 75kw OD200mm
| Σωλήνας OD: | 75-200 χιλιοστά |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/30 & SJ30/25 |
Πέρασμα κλωστής σε βελόνα της ενιαίας ζαρωμένης τοίχος γραμμής εξώθησης σωλήνων PVC
| Ενιαίος ή διπλός εξωθητής βιδών: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Κύβος (με το ένθετο καλωδίων): | 1 σύνολο |
| Corrugator (κανένας φραγμός): | 1 σύνολο |

