Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Ηλεκτρική PLC Ελεγχόμενη, Προσαρμόσιμη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων PVC Συνολικής Ισχύος με Σύστημα Ψύξης Νερού
| Τόπος πρωτοτύπου: | Κίνα |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέος |
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή ψύξη με αέρα |
Επαγγελματική Μηχανή Κατασκευής Κυματοειδών Σωλήνων με Ηλεκτρικά Siemens/ABB, Ταχύτητα Γραμμής 2-20m/min και Προσαρμόσιμη Ισχύς
| Εγγύηση μηχανής: | 12 Μήνες |
|---|---|
| Τόπος πρωτοτύπου: | Κίνα |
| Χρόνος Εγγύησης: | 1 Έτος |
Αναβάθμιση της μηχανής εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ισχύ παραγωγής 100-1000 kW, έλεγχο PLC και ψύξη νερού ή ψύξης αέρα
| Εγγύηση μηχανής: | 12 Μήνες |
|---|---|
| Επαφές: | Siemens |
| Δύναμη παραγωγής: | 100-1000kW |
180-210°C Θερμαντική θερμοκρασία 2-20m/min Μέγιστη ταχύτητα γραμμής Siemens/ABB Κεντρική γραμμή παραγωγής ηλεκτρικών κυματοειδών σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή ψύξη με αέρα |
| Τόπος πρωτοτύπου: | Κίνα |
Αυτόματο Μηχάνημα Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Πυκνότητας με Ψύξη Νερού για Αποτελεσματική Παραγωγή
| Κύριος ηλεκτρικός: | Siemens / ABB |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων |
| Κατάσταση: | Νέος |
Αυτόματη γραμμή εκτόξευσης πλαστικών σωλήνων με Siemens ABB κύρια ηλεκτρική και υδατική ψύξη αέρα για προσαρμόσιμη έξοδο
| Δύναμη παραγωγής: | 100-1000kW |
|---|---|
| Συνολική ισχύς: | Προσαρμόσιμο |
| Λέξη κλειδί: | Γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων |
Γραμμή Παραγωγής Κυματοειδών Σωλήνων 100-1000kW με Ηλεκτρικά Siemens/ABB και Υδρόψυξη για Αποτελεσματική Εξώθηση Πλαστικών Σωλήνων
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή ψύξη με αέρα |
|---|---|
| Τόπος πρωτοτύπου: | Κίνα |
| Κύριος ηλεκτρικός: | Siemens / ABB |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος που ελέγχεται από PLC με σύστημα ψύξης ηλεκτρικής ενέργειας και νερού 100-1000 kW
| Τόπος πρωτοτύπου: | Κίνα |
|---|---|
| Μέγιστο. Παραγωγή: | Προσαρμοσμένο |
| Συνολική ισχύς: | Προσαρμόσιμο |
Αυτόματη Προσαρμόσιμη Γραμμή Εξώθησης Πλαστικών Σωλήνων Συνολικής Ισχύος με Ηλεκτρικά Εξαρτήματα Siemens/ABB και Ψύξη Νερού Υψηλής Πίεσης
| Μέγιστο. Παραγωγή: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κύριος ηλεκτρικός: | Siemens / ABB |
| Χρώμα μηχανής: | Λευκό |
100-1000kW Δύναμη παραγωγής Μηχανή διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων με έλεγχο PLC και ψύξη νερού για προσαρμοσμένη έξοδο
| Θερμοκρασία Θέρμανσης: | 180-210°C |
|---|---|
| Ηλεκτρικός: | Έλεγχος PLC |
| Δύναμη παραγωγής: | 100-1000kW |

