Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Κατασκευαστική εγκατάσταση Ηλεκτρικό αγωγό πλαστικό HDPE διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα Εξώθηση γραμμή παραγωγής
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
| Επικεφαλής υλικό κύβων: | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
Μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων πλαστικού PE PVC ευέλικτου διπλού τοιχώματος
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
Υψηλής απόδοσης μηχανή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων από πλαστικό υλικό με σύστημα ελέγχου PLC
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Υψηλής ταχύτητας διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώθηση γραμμή με πλανητική κοπή και 32-1600mm διάμετρος εύρος
| Επικεφαλής υλικό κύβων: | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
|---|---|
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
| Τύπος κοπής: | Πλανητική κοπή |
Γραμμή εξώθησης παραγωγής πλαστικών σωλήνων με μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων καλής ποιότητας
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
PVC PP PE Single Double Corrugated Pipe Extrusion Line με μηχανή σωλήνων υψηλής απόδοσης
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη |
| Παραγωγική ικανότητα: | 10 τόνοι ανά ώρα |
Γραμμή εξώθησης παραγωγής ζεστού PVC PP PE μονής διπλού κυματοειδούς σωλήνα με μηχανή κυματοειδούς σωλήνα PLC
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη |
| Παραγωγική ικανότητα: | 10 τόνοι ανά ώρα |
Γραμμή εξώθησης παραγωγής PP PE μονής διπλού κυματοειδούς σωλήνα με κατεργασία κυματοειδούς σωλήνων ελέγχου PLC
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Εργοστάσιο επεξεργασίας ηλεκτρικών σωλήνων PE PP PVC
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Ηλεκτρονικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συλλεκτών
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |

