Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Αυτόματη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με χωρητικότητα 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνων 32-1600mm
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
Ελέγχου PLC Διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξάντληση γραμμή με εξοικονόμηση ενέργειας και υψηλή παραγωγικότητα
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 100kg/h - 2000kg/h |
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
Δύο τοίχοι κυματοειδής γραμμή ακροβολίας σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm υψηλή παραγωγικότητα και έλεγχο PLC
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Υλικά: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
| Παραγωγική ικανότητα: | 100kg/h - 2000kg/h |
Διπλή τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με έλεγχο PLC μολύβδου από κράμα αλουμινίου για διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm
| Τύπος μετάλλου: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Διπλή γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με έλεγχο PLC με λειτουργία επέκτασης Belling-on-line για σωλήνες διαμέτρου 32-1600 mm
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | 32-1600mm |
| Τύπος επεξεργασίας: | Διέλαση κυματοειδούς σωλήνα |
Ελεγχόμενη από PLC γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων με επεκτάσιμη γραμμή για σωλήνες διαμέτρου 32-1600 mm
| Εύρος διαμέτρου: | 32-1600mm |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Επιλογές υλικού: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
Μηχανή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα με Έλεγχο PLC, Διαμέτρου 32-1600mm για Υψηλή Παραγωγικότητα
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Τύπος επεξεργασίας: | Διέλαση κυματοειδούς σωλήνα |
Αυτόματη γραμμή εξώθησης διπλού κυματοειδούς σωλήνα με αυτόματη σύνδεση και έλεγχο PLC για σωλήνες διαμέτρου 32-1600mm
| Εύρος διαμέτρου: | 32-1600mm |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
Μηχανή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC για Διάμετρο 32-1600mm με Υψηλή Παραγωγικότητα
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
|---|---|
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με έλεγχο PLC με διάμετρο 32-1600 mm και χαρακτηριστικά εξοικονόμησης ενέργειας
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |

