Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Ελεγχόμενη από PLC γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα για υψηλή παραγωγικότητα με διάμετρο σωλήνα 32-1600mm
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
Γραμμή Εξώθησης Σπειροειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC που Ενσωματώνει Υλικό Σωλήνα PP και Μηχανή Τυλίγματος σε Ρολά 100μ για Συνεπή Σωλήνα
| Μέγεθος σωλήνα: | 40-4000mm |
|---|---|
| Μηχανή κοπής: | Κοπή χωρίς σκόνη |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Μη-σκόνη κοπής πλαστικών σωλήνων γραμμή παραγωγής εξώθησης εξοπλισμένη με σύστημα ψύξης νερού ρυθμιζόμενη ροή ενίσχυση σωλήνα
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Επιλογές ημιαυτόματης έως πλήρως αυτόματης μηχανής για σωλήνες από ανθρακονήματα, ηλεκτρολογικός εξοπλισμός σωλήνων για βιομηχανικές εφαρμογές και λύσεις μεταφοράς ρευστών
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Διαθέσιμες επιλογές ημιαυτόματες έως πλήρως αυτόματες |
|---|---|
| Τύπος σωλήνα: | Μονόπετρα ή διπλόπετρα |
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
Ελέγχου PLC Σπειροειδής σωλήνα γραμμής εκτόξευσης χειρισμού σωλήνα Μέγεθος 40-4000mm και σχήμα σωλήνα με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο
| Τύπος υλικού: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | Μέχρι 10 τόνους ανά ώρα |
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
Ημιαυτόματη έως πλήρως αυτόματη επιλογές Μηχανή κατασκευής σπειροειδών σωλήνων σχεδιασμένη με σχήμα σωλήνα Προσαρμόσιμη σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη
| Μηχανή κοπής: | Κοπή χωρίς σκόνη |
|---|---|
| άλλο όνομα: | Μηχανή κατασκευής σπειροειδών σωλήνων |
| Άνεμος μηχανή: | 100m/ρολό |
Γραμμή εκτόξευσης σπειροειδών σωλήνων PP, συμπεριλαμβανομένης της μηχανής περιτύλιξης κυλίνδρων 100 μέτρων και του υλικού σωλήνων HDPE για βιομηχανικές λύσεις σωλήνων
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Διαθέσιμες επιλογές ημιαυτόματες έως πλήρως αυτόματες |
|---|---|
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
Ηλεκτρικός εξοπλισμός σωλήνων Σπειροειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων με μηχανή περιτύλιξης 100m ρολό ικανή να χειρίζεται διάφορα μεγέθη σωλήνων
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Εύρος μεγέθους σωλήνων: | 40-4000mm |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Μονοπτέρυγοι σωλήνες τύπου σπειροειδών σωλήνων Γραμμή εκτόξευσης ημιαυτόματη έως πλήρως αυτόματη επιλογές Σχήμα σωλήνων με δείγμα ή σχέδιο
| Τύπος σωλήνα: | Μονόπετρα ή διπλόπετρα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
Μη σκόνη Σπειροειδής γραμμή εκχύλισης σωλήνων κοπής με ημιαυτόματες έως πλήρως αυτόματες επιλογές για τη διαχείριση ροής εργασίας
| Άνεμος μηχανή: | 100m/ρολό |
|---|---|
| Καλούπι: | εξοπλισμός ηλεκτρικών σωλήνων |
| Παραγωγική ικανότητα: | Μέχρι 10 τόνους ανά ώρα |

