Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Διάταξη εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα με διαμέτρου 32-1600 mm και επέκταση σε γραμμή κλήσης
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| Διάμετρος: | 32-1600mm |
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
32-1600mm Διαμέτρου Διπλής Τείχης κυματοειδής σωλήνα γραμμή έκτασης με έλεγχο PLC για υψηλή παραγωγικότητα
| Εύρος διαμέτρου: | 32-1600mm |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Επιλογές υλικού: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
Μηχανή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC για Διάμετρο 32-1600mm με Υψηλή Παραγωγικότητα
| Εύρος διαμέτρου: | 32-1600mm |
|---|---|
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Ελεγχόμενη από PLC γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων για υψηλή παραγωγικότητα με εύρος διαμέτρου 32-1600 mm
| Εύρος διαμέτρου: | 32-1600mm |
|---|---|
| Επιλογές υλικού: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Γραμμή Εξώθησης Κεφαλής Μήτρας από Χάλυβα Κράματος Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα με Έλεγχο PLC Siemens για Διάμετρο Σωλήνα 32-1600mm
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
Ηλεκτρικά εξαρτήματα της μάρκας Siemens
| Επικεφαλής υλικό κύβων: | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικά: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Διπλού Τοιχώματος Ελεγχόμενη από PLC με Υψηλή Παραγωγικότητα και Εξοικονόμηση Ενέργειας
| Τύπος μετάλλου: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-3000kg/ώρα |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Ελεγχόμενη από PLC γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων για σωλήνες διαμέτρου 32 mm-1600 mm με υψηλή παραγωγικότητα
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-3000kg/ώρα |
Ηλεκτρονικά ελεγχόμενη διπλή τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων για σωλήνες 32 mm-1600 mm με χωρητικότητα 100-3000 kg/h
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Τύπος μετάλλου: | Κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32mm-1600mm |
γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα μονής τοιχώματος 100kg/h έως 2000kg/h σε συνδυασμό με σύστημα ελέγχου PLC που παρέχει σταθερό σωλήνα
| Features: | High Productivity, Competitive Price, Energy Saving, Automatic |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Production capacity: | 100kg/h - 2000kg/h |

