Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Υψηλής παραγωγικότητας διπλής τοιχώνας κυματοειδούς σωλήνα γραμμή έκτασης με έλεγχο PLC για 32mm-1600mm διάμετρο σωλήνα
| Εφαρμογή Pipe: | Εργοστάσιο παραγωγής |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Τύπος μετάλλου: | Κράμα αλουμινίου |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα από Κράμα Αλουμινίου με Έλεγχο PLC για Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm
| Διάμετρος σωλήνα: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Διέλαση κυματοειδούς σωλήνα |
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή ακροβολίας με αλουμινένιο κράμα πλυντήριο PLC έλεγχο και 32mm-1600mm διάμετρος σωλήνα
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 32mm-1600mm |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Διπλού Τοιχώματος με Διάμετρο Σωλήνα 32-1600mm, Έλεγχο PLC Siemens και Υψηλή Παραγωγικότητα
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
| Υλικά: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC με Παραγωγή 100-3000kg/h και Διάμετρο Σωλήνα 32-1600mm
| Υλικά: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Εσωτερικής Διαμέτρου 32mm-1600mm με Έλεγχο PLC Siemens για Υψηλή Παραγωγικότητα
| Εσωτερική διάμετρος: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Εργοστάσιο παραγωγής |
| Πλαστική μηχανή: | Γραμμή εξώθησης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα |
32-1600mm Διαμέτρου σωλήνα Διπλής τοιχώνας κυματοειδής σωλήνα γραμμή εκχύλισης με Siemens PLC έλεγχο και 100-3000kg/h χωρητικότητα εξόδου
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
|---|---|
| Κύρια ηλεκτρικά μέρη: | Μάρκα Siemens |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
Μηχανή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC με Διάμετρο Σωλήνα 32-1600mm για Υψηλή Παραγωγικότητα
| Κύρια ηλεκτρικά μέρη: | Μάρκα Siemens |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Siemens PLC Ελεγχόμενη Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα για Διάμετρο Σωλήνα 32-1600mm με Υψηλή Παραγωγικότητα
| Επικεφαλής υλικό κύβων: | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
|---|---|
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
Γραμμή Εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος με εσωτερική διάμετρο 32mm-1600mm, έλεγχο Siemens PLC και υψηλή παραγωγικότητα
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-1000 kg/h |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος: | 32mm-1600mm |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Εργοστάσιο παραγωγής |

