Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Γραμμή Εξώθησης Σπειροειδούς Σωλήνα για Εξοπλισμό Παραγωγής Μονοτοιχωμάτων Σωλήνων HDPE
| Καλούπι: | εξοπλισμός ηλεκτρικών σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος σωλήνα: | Μονόπετρα ή διπλόπετρα |
| Μηχανή κοπής: | Κοπή χωρίς σκόνη |
Μηχανική Δημοτικού Μηχανικού Διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα γραμμή εξάντλησης με Siemens Contactor για υψηλή παραγωγικότητα και 32-1600mm διάμετρο σωλήνα
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
Η γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα με κινητήρα SIEMENS για διάμετρο σωλήνα 32-1600mm και χωρητικότητα 60-2000kg/h
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
| μέθοδος ψύξης: | Δεξαμενή ψύξης νερού |
Η γραμμή παραγωγής διπλών τοιχωμάτων κυματοειδών σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνων 32-1600mm για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
Οριζόντια 32-1600mm Διαμέτρου σωλήνα 60-2000kg/h Δυνατότητα εξοικονόμηση ενέργειας διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή έκτασης
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
Διάμετρος σωλήνα 32-1600mm 60-2000kg/h Δυνατότητα DWC Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με ολοκληρωμένο σύστημα ελέγχου
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
| μέθοδος ψύξης: | Δεξαμενή ψύξης νερού |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα με Δεξαμενή Ψύξης Νερού, Χωρητικότητα 60-2000kg/h, Διάμετρος Σωλήνα 32-1600mm
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| μέθοδος ψύξης: | Δεξαμενή ψύξης νερού |
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
Διπλή γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm, χωρητικότητα 60-2000 kg/ώρα και δεξαμενή ψύξης νερού
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| μέθοδος ψύξης: | Δεξαμενή ψύξης νερού |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Διπλού Τοιχώματος με Εύρος Διαμέτρου Σωλήνα 32-1600mm, Χωρητικότητα 60-2000kg/h και Σύστημα PLC
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
32-1600mm Διαμέτρου σωλήνα 60-2000kg/h Δυνατότητα Διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή εξωρύθμισης
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
| μέθοδος ψύξης: | Δεξαμενή ψύξης νερού |

