Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Δύο τοίχους κυματοειδούς σωλήνα γραμμή εξάντλησης με αλουμινίου κράμα καλούπι, PLC έλεγχο και 32mm-1600mm εσωτερική διάμετρος
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Πλαστική μηχανή: | Γραμμή εξώθησης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC με Χωρητικότητα 100-1000 Kg/h και Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-1000 kg/h |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Πλαστική μηχανή: | Γραμμή εξώθησης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα με Παραγωγική Δυνατότητα 100-1000 Kg/h για Εσωτερική Διάμετρο Σωλήνων 32mm-1600mm και Έλεγχο PLC Siemens
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος: | 32mm-1600mm |
| Υλικό σωλήνα: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Δύο τοίχοι κυματοειδής σωλήνες γραμμή ακροβολίας με 32mm-1600mm εσωτερική διάμετρος έλεγχο PLC και υψηλή παραγωγικότητα για εργοστάσια παραγωγής
| Εσωτερική διάμετρος: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Υψηλής Παραγωγικότητας με Έλεγχο PLC για Παραγωγή Σωλήνων DWC Εσωτερικής Διαμέτρου 32mm-1600mm
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| Τύπος μετάλλου: | Κράμα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Μηχανή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC με Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm για Υψηλή Παραγωγικότητα
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-1000 kg/h |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Διπλού Τοιχώματος με Εσωτερική Διάμετρο 32mm-1600mm, Έλεγχο PLC Siemens και Καλούπι από Κράμα Αλουμινίου
| Εσωτερική διάμετρος: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Εργοστάσιο παραγωγής |
| Υλικό σωλήνα: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Υψηλής Παραγωγικότητας με Διάμετρο Σωλήνα 32-1600mm και Έλεγχο Siemens PLC
| Υλικά: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
Αυτόματη γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με εσωτερική διάμετρο 32 mm-1600 mm, έλεγχος PLC Siemens και παραγωγική ικανότητα 100-1000 kg/h
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος: | 32mm-1600mm |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Εργοστάσιο παραγωγής |
Δύο τοιχωμένες κυματοειδείς γραμμές εκτόξευσης σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 32 mm-1600 mm, έλεγχο PLC Siemens και υψηλή παραγωγικότητα 100-3000 kg/h για Δημοτική Μηχανική
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-3000kg/ώρα |
|---|---|
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |

