Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Πλήρως Αυτοματοποιημένη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων HDPE 60-2000kg/h Siemens PLC
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Όροι παράδοσης: | FOB /CIF /CIF |
| Μορφή δομής: | οριζόντιος |
ΠΕ Διαμέτρου 32-1500 mm Κοντροφόρος σωλήνα
| Αυτοματοποίηση: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ηλεκτρικό: | Η Siemens |
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
Μηχανή διπλού τοιχώματος PE PP κυματοειδούς σωλήνα 38CrMoALA βίδα υλικό για ακριβή ανθεκτική επεξεργασία πλαστικών
| Χρώμα: | Όσον αφορά το αίτημα του πελάτη |
|---|---|
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
Ταυτότητα 250mm ενιαία γραμμή εξώθησης σωλήνων βιδών PPR DWC
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
OD 600mm διπλοτειχισμένη ζαρωμένη HDPE γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 200600mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/30 & SJ120/33 |
Ο υψηλός HDPE παραγωγής τοίχος ζάρωσε τη γραμμή εξώθησης σωλήνων/το σπειροειδή σωλήνα κατασκευάζοντας τη μηχανή
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE |
Ενιαίος σπειροειδής σωλήνας υψηλής ταχύτητας μηχανών σωλήνων βιδών ενιαίος ζαρωμένος τοίχος που κατασκευάζει τη μηχανή
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα (ηπειρωτική) |
Αυτόματη HDPE σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων σωλήνων πλαστική με το ενιαίο σχέδιο βιδών
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE |
HDPE υψηλής ταχύτητας 500mm διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 200-600 mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/33 & SJ120/33 |
160kw γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC DWC PE ταυτότητας 800mm αποξηράνσεων
| Εξωθητής: | 75kw και 160kw |
|---|---|
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 500800mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |

