Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Προηγμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδούς διπλού τοιχώματος με έλεγχο PLC για έργα δήμων
| Τύπος εξωτήρα: | Μονής εξωθητήρας βιδών |
|---|---|
| Σύστημα παρακολούθησης: | PLC |
| Temperature Controller: | Temperature Sensor |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Αυλακώσεις Υψηλής Χωρητικότητας 60-2000kg/h με Διαμόρφωση κενού Online και Σύστημα Ψύξης Υψηλής Απόδοσης
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοτοποίηση πρώτων υλών → Εξώθηση βιδών → σχηματίζοντας → ψύξη νερού → κοπή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή σωλήνων διπλού τοίχου |
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Διπλοτειχισμένος ζαρωμένος τριπλός ζαρωμένος τοίχος σωλήνας γραμμών εξώθησης σωλήνων που εξωθεί τα μηχανήματα
| Τύπος προϊόντων: | HDPE PP διπλοτειχισμένοι ζαρωμένοι σωλήνες, αποξέτευση |
|---|---|
| Βιδώστε το αριθ.: | Μονής βίδας |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματος |
Αυτόματη γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος κυματοειδούς με χωρητικότητα 60-2000kg/h και ταχύτητα παραγωγής 0.5-5m/min
| Βασικά σημεία πώλησης: | Αυτόματο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
Δύο τοίχοι κυματοειδής σωλήνα εξάντληση γραμμή με σύστημα ψύξης με νερό και αέρα για 0,5-5m/min ταχύτητα παραγωγής και τον τύπο ψύξης
| Σύστημα ψύξης: | Σύστημα ψύξης νερού και αέρα |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής: | 0,5-5m/λεπτό |
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμή εξώθησης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων εξωθραυστικής γραμμής 32-1600mm PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| Port: | Qingdao |
|---|---|
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
| Control System: | PLC Control |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης 32-1600mm PVC PE MPP
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
|---|---|
| Capacity: | 150-2000kg/h |
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης 32-1600mm PVC PE MPP
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα εξάντλησης 32-1600mm διάμετρος
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
| Capacity: | 150-2000kg/h |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Υψηλή Απόδοση, με χωρητικότητα 60-2000kg/h και ταχύτητα παραγωγής 0.5-5m/min
| Ταχύτητα παραγωγής: | 0,5-5m/λεπτό |
|---|---|
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Αυτόματο |

