Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με κινητήρα Siemens
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
|---|---|
| Screw Channel Structure: | Deep Screw |
| Inner Diameter: | 32mm-1600mm |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με μετατροπέα Siemens 63mm
| Βίδα και βαρέλι: | 38CrMoAIA |
|---|---|
| Δεξαμενή νερού: | 1 σετ |
| κυματοειδές: | 1 σύνολο κορυφοφόρων |
PE Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm Siemens PLC Control
| Τύπος: | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Δύναμη μηχανής σχηματισμού: | 7,5-45KW |
| Επωνυμία μετατροπής: | Siemens |
Διπλή γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με τύπο Caterpillar Haul-Off και εύρος ID30-ID1500mm με δεξαμενή ψύξης 6m-12m
| Μέγεθος δεξαμενής ψύξης: | Από 6μ έως 12μ. |
|---|---|
| Τύπος ταχύτητας: | Υψηλή ταχύτητα |
| Εύρος σωλήνων: | ID30-ID1500mm |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με εύρος ID30-ID1500mm, 23 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή και δεξαμενή ψύξης 6m-12m
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
|---|---|
| Τύπος μεταφοράς: | Κάμπια ή τύπος ζώνης |
| Αναλογία βιδών: | 33:1 |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 38CrMoALA Screw Material for High Production Demands and 6m or Customized Pipe Length
| Μήκος σωλήνα: | 6m ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βιδωτό υλικό: | 38crmoala |
| Τύπος συν-εξουσιοδότησης: | Μονή βίδα ή δίδυμος συν-εξουσιοδότηση |
Siemens Main Motor Powered Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Deep Screw Structure and Versatile Applications
| Τύπος αυτόματης επεξεργασίας: | Μηχανή εκτόξευσης |
|---|---|
| Χρόνος ανοχής: | 35-55 Εργάσιμες Ημέρες |
| Τύπος: | Εξωθητής σωλήνας |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Σχήμα με Inverter Siemens 63mm Ελάχιστη Διάμετρος
| κυματοειδές: | 1 σύνολο κορυφοφόρων |
|---|---|
| Σύστημα διατροφής: | Αυτο |
| Υλικό σωλήνα: | PE, PP, PVC |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με λόγο βίδας 33:1 και μηχανισμό έλξης Caterpillar για 23 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή
| Βίδα και βαρέλι: | 38CrMoAIA |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | ID30-ID1500mm |
| Υλικό μούχλα: | Κράμα αργιλίου |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από Κράμα Αλουμινίου για Υψηλής Ταχύτητας Παραγωγή Σωλήνων ID30-ID1500mm με Αναλογία Κοχλία 33:1
| Προσδιορισμός: | ID30-ID1500mm |
|---|---|
| PLC: | Siemens |
| Τύπος: | Εξωθητής σωλήνας |

