Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 1 Set Water Cooling Tank HV>740 Barrel Screw and 1 Year Warranty
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Ομώνης |
| Δεξαμενή νερού: | 1 σετ |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Συστολή για Ηλεκτρικά Καλώδια με PVC / PE / MPP / PA / HDPE
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
Τύπος οριζόντιου κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα με νερό ψύξης
| Παραγωγή εξωθητών: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Ισχύς: | 380 V X 50 Hz X 3 Φάσεις |
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση/Sewege/Καλωδιακό αγωγό/Ηλεκτρικό αγωγό/Δόρυφος εξαερισμού καθαρού αέρα |
Ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων HDPE/PVC/PE
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Control System: | PLC Control System And Touch Screen |
| rocessing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
Επαγγελματική γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος για μηχανή εξώθησης σωλήνων αποστράγγισης με εσωτερική διάμετρο 200mm 600mm 800mm 1000mm
| Υλικό σωλήνων: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
| πλαστική μηχανή: | Δίπλωμα εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος |
SBG250 διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων υψηλής ταχύτητας
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Επεξεργασία Τύπος: | ζαρωμένη εξώθηση σωλήνων |
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Χωρητικότητας με Siemens PLC και Χωρητικότητα 100-2000Kg/h
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Τύπος ταχύτητας: | Υψηλή ταχύτητα |
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
Προηγμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με ένα κοχλία με κύρια ηλεκτρικά Siemens/Schneider
| ΠΛΚ: | Η Siemens |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση/αποχέτευση/προμήθεια νερού |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα γραμμή ακροβολίας με Siemens κύρια ηλεκτρική και μέθοδο ψύξης με νερό
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |
|---|---|
| Τύπος ταχύτητας: | Υψηλή ταχύτητα |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Σχήμα με Υδρόψυξη, Υψηλής Ταχύτητας και Υλικό Κοχλία 38CrMoALA
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
|---|---|
| Βαθμός νιτροποίησης βαρελιών: | 00,7 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |

