Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Υψηλή γραμμή SBG300 εξώθησης σωλήνων παραγωγής διπλοτειχισμένη ζαρωμένη
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
SBG300 διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων, ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τη μηχανή
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
SBG63 HDPE/σωλήνων PP/CPVC διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης
| Όνομα Προϊόντος: | διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων |
|---|---|
| Εγγύηση: | 15 μήνες |
| Όνομα μηχανών: | ζαρωμένη γραμμή σωλήνων |
Διπλή γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων για κυματοειδείς σωλήνες PVC / PE / MPP / PA / HDPE
| Τύπος Κυματοποιητή: | Οριζόντια |
|---|---|
| Χρήση: | Κυματοειδείς Σωλήνες |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοσία πρώτης ύλης με βίδα, σχήμα σε μηχανή σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής ψύξης με νερό, online cu |
Υψηλή παραγωγικότητα Διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης με υλικά PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
|---|---|
| Τρόπος επέκτασης: | Σύνδεσμος πρίζας διπλού τοιχώματος, Belling-on-line |
| Τύπος Κυματοποιητή: | Οριζόντια |
Η Siemens Inverter διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα εξάντληση γραμμή με σκληρότητα βαρέλι HV 940 και 38crmoaia βίδα
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens, Scheider, ABB κλπ. |
|---|---|
| Βαθμός νιτροποίησης βαρελιών: | 00,7 χιλιοστά |
| κυματοειδές: | 1 σύνολο κορυφοφόρων |
Δυνατή διπλή τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με βαθιά δομή καναλιού βίδας
| ΠΛΚ: | Η Siemens |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 40 mm-1600 mm |
| Στροφές και βαρέλια: | 38CrMoAIA |
32-1600mm Διαμέτρου Διπλής Τείχης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με λειτουργία επέκτασης κυματοειδούς
| Αναλογία βιδών: | 36:1 |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 100-2000 kg/h |
| εγγύηση: | 1 έτος |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος Siemens Contactor για εύρος διαμέτρου σωλήνα 32mm-1600mm
| Προδιαγραφές: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
| Υλικό καλούπιας: | Σύνθεση αλουμινίου |
HDPE/σωλήνων PP διπλοτειχισμένη ζαρωμένη υψηλή παραγωγή γραμμών εξώθησης
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Μάρκα: | HUASU pe tube extrusion |

