Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης για PVC PE MPP PA HDPE
| Transport Package: | Film Package Or Woodcase Package |
|---|---|
| Product Type: | Plastic Corrugated Pipe With Double Wall |
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
HDPE PA ενιαία ζαρωμένη τοίχος αντίσταση γήρανσης γραμμών εξώθησης σωλήνων
| Βίδα Αρ.: | Μονή Βίδα |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001:2008, UL |
| Τύπος προϊόντων: | Σωλήνες PVC |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE PP PVC PE
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος 32-1600mm PVC PE MPP
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
Υψηλής ταχύτητας διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξάντλησης 32-1600mm
| Capacity: | 150-2000kg/h |
|---|---|
| Production Power: | 100-1000kW |
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
έλεγχος PLC γραμμών εξώθησης σωλήνων 8mm~50mm ενιαίος ζαρωμένος τοίχος
| Τύπος προϊόντων: | Ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| Βίδα: | κωνική διπλή βίδα |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματος |
800kg/H διπλή ζαρωμένη βίδα γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 90mm1200mm |
|---|---|
| Τύπος ταχύτητας: | Υψηλή ταχύτητα |
| Παραγωγή: | υψηλός |
γραμμή 260kg/H εξώθησης σωλήνων 250mm διπλοτειχισμένη ζαρωμένη
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 90/110/160/200/250mm |
|---|---|
| Διαμόρφωση της μηχανής: | 1 σύνολο |
| Τέμνουσα μηχανή: | 1 σύνολο |
SBG800 διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων, πλαστικός σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Επεξεργασία Τύπος: | ζαρωμένη εξώθηση σωλήνων |
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
Πλαστική γραμμή μηχανών παραγωγής εξώθησης σωλήνων PE PP διπλοτειχισμένη ζαρωμένη
| Διαμορφώστε το αριθ.: | ST-150 |
|---|---|
| Co-extrusion τεχνολογία: | HDPE πλαστικό υλικό |
| Ενιαίος εξωθητής βιδών υψηλής αποδοτικότητας: | Ενιαίος εξωθητής βιδών υψηλής αποδοτικότητας |

