Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Δυνατή κατασκευή διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης γραμμή με πλήρη σύστημα εμπλοκής διασύνδεσης
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρες Intermeshing |
|---|---|
| Σχεδιασμός βίδες: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Χρήση: | κυματοειδείς σωλήνες |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων από πολυαιθυλένιο με ένα ή δύο τοίχους
| Τύπος εργαλείων: | Ελικοειδές εργαλείο |
|---|---|
| Τύπος σχηματισμού: | Κενό |
| Τύπος Προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή SBG1000 εξώθησης σωλήνων υψηλής ταχύτητας
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος κυματοειδών PE / PP / PVC με τεχνολογία διαμόρφωσης κενού έως 1600mm διάμετρος
| είδος προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό μούχλας: | 40cr Χύτευση |
| Τύπος εργαλείων: | Ελικοειδές εργαλείο |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Διαμόρφωση για Ομαλή Παραγωγή
| Τύπος εξωτήρα: | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Πακέτο ταινίας ή ξύλινη θήκη |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600 mm |
Μονάδα Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Αυλακώσεις, Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων DWC με Κωνικό Δίδυμο Κοχλία
| Εξωθητής: | Κωνικός εξωθητής δίδυμος-βιδών |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματισμού: | 0,5-5m/λεπτό |
| Υλικά σωλήνων: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
600mm 800mm 1000mm Pipe Diameter Double Wall Corrugated Pipe Production Line with High-Efficiency Cooling System and Online Belling
| Εφαρμογή: | Συστήματα λυμάτων, συστήματα παροχής νερού, υποδομή αποστράγγισης νερού, ηλεκτρικά αγωγούς καλωδίων |
|---|---|
| τελικό προϊόν: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
PVC/PE/PP ενιαίοι ζαρωμένοι τοίχος Corrugation γραμμών εξώθησης σωλήνων σωλήνας/μάνικα σωλήνων
| Σύστημα τροφοδοσίας: | αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας |
|---|---|
| Τύπος παραγωγής: | PE/PP/PVC ζαρωμένος σωλήνας |
| Σειρά σωλήνων: | 16mm1500mm |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με μονό κοχλία 32-1600mm
| Application: | Pipe |
|---|---|
| Usage: | Corrugated Pipe |
| Screw: | Single-Screw |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα 32-1600mm με Siemens PLC
| Pipe Numbers: | SINGLE PIPE In Double Wall Corrugated Pipe |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Control System: | PLC Control |

