Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών μονό τοίχωμα υψηλής απόδοσης για σωλήνες διαμέτρου 32mm-1600mm 200-2000kg/h
| Τύπος: | πλαστικός σωλήνας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή ακρίβεια |
Σύστημα πλήρους ενσωμάτωσης ενσωμάτωσης με ενιαίο τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα γραμμής εκτόξευσης με 60-2000kg/h Απόδοση 32mm-1600mm Διαμετρική περιοχή
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών μονής τοιχώματος διαμέτρου 32mm 1600mm με σύστημα πλήρους εμπλοκής
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχοι Υψηλής Απόδοσης για Εύρος Διαμέτρου Σωλήνων 32mm-1600mm και Παραγωγή 60-2000kg/h
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE PP 32-1600mm
| Machine Type: | Aluminum Window Processing Machine |
|---|---|
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
| Customized: | Customized |
60-2000kg/h Capacity Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Closed Molding Machine and High-Efficiency Cooling System
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Μάρκα με κινητήρα: | Siemens |
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Advanced Plastic Raw Material Processed Technology and Siemens PLC System Featuring High-Efficiency Cooling
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος: | 400kg/h-600kg/h |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών μονών τοιχωμάτων με απόδοση 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνα 32mm-1600mm, ελεγχόμενη από PLC και απομακρυσμένα
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Αυτόματη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχο για PVC/PE/MPP/PA/HDPE Διαμέτρου 32mm-1600mm
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Μονής Τοιχώματος με Τάση 220-440V, Μέγιστη Ταχύτητα Παραγωγής 15m/min και Προδιαγραφή 75-250mm
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής: | 15m/λεπτό |
| Βαρέλι υλικό: | 38crmoala |

