Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Προηγμένη γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοίχου PVC για ομαλή λειτουργία
| Τοποθεσία καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μέγιστη απόδοση: | Προσαρμοσμένο |
| Συνολική ισχύς: | Προσαρμόσιμη |
Πλήρες Σύστημα Εμπλοκής Διασταυρούμενων Σωλήνων για Σύστημα Παραγωγής Σωλήνων με Κυματοειδή Τοιχώματα για Εύρος Διαμέτρου Σωλήνων 32mm - 1600mm
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Pressure Water-Cooling and Low Energy Consumption
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Υλικό: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Εξατομικευμένη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Δομή με Υλικό Μούχλας από Κράμα Αλουμινίου και Επαφέα Schneider
| Κινητήρας: | Η Siemens |
|---|---|
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα: | 32 mm-1600 mm |
| Υλικά: | PE/PP/PVC |
36/38 Ζευγάρια Τυπών Διπλής Τείχης Στρογγυλοποιημένη Γραμμή Εκτόξευσης σωλήνων Με υψηλή απόδοση και Ηλεκτρικά εξαρτήματα Siemens
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
| Στροφή βαρέλιας: | Σκληρότητα βίδα HV>740 |
Ακριβής διπλής τοιχώνας κυματοειδής σωλήνα εξώθηση γραμμή με Siemens Contactor και αυτόματη λειτουργία
| Ηλεκτρικό: | Η Siemens |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |
| Πρωτοϋλικά: | PP/PE/PVC |
Διάμετρος 32-1500mm Διπλό τοίχωμα κυματοειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων με 38CrMoALA βίδα υλικό
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
| Χρώμα: | Όσον αφορά το αίτημα του πελάτη |
Υλικό PP / PE / PVC Διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή εξώθησης αυτόματη
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη: | PP/PE/PVC |
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα εξάντληση γραμμή με Siemens Inverter ηλεκτρικά εξαρτήματα
| ΠΛΚ: | Η Siemens |
|---|---|
| Βάρελο: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
| Βαθμός νιτροποίησης βαρελιών: | 00,7 χιλιοστά |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα γραμμή ακροβολίας με 0,4 ̇ 0,7 mm νιτρική μέγιστη διάμετρο σωλήνα 1600 mm
| διαμόρφωση της μηχανής: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 40 mm-1600 mm |
| Μέγιστη διάμετρος σωλήνα: | 1600 χιλιοστά |

