Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
HDPE γραμμών παραγωγής σωλήνων HUASU διπλοτειχισμένος ζαρωμένος διπλοτειχισμένος εξωθητής sbg-500 σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Μάρκα: | HUASU pe tube extrusion |
Διάμετρος 63 mm Min
| Τύπος κυρώσεως: | Κατακόρυφη ή οριζόντια |
|---|---|
| AC κινητήρα: | Siemens Beide/WEG |
| Δεξαμενή νερού: | 1 σετ |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Siemens PLC
| Κύρια ηλεκτρικά μέρη: | Μάρκα Siemens |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος σωλήνα: | 1600mm |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens, Scheider, ABB κ.λπ. |
Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα μονής τοιχώματος για επεξεργασία PVC / PE / MPP / PA / HDPE Χωρητικότητα 60-2000kg/h Εξοικονόμηση ενέργειας
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
Μοναδικό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή ακροβολίας με online χαρακτηριστικό κροταλίας Siemens PLC σύστημα ελέγχου και κλειστή μηχανή χύτευσης
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
Προσαρμόσιμη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με χωρητικότητα 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνων 32mm-1600mm
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Siemens PLC Controlled Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens, Scheider, ABB κ.λπ. |
|---|---|
| Έλεγχος εξωθητών: | από την αφή οθόνης PLC Siemens |
| Μήκος: | 30000 χιλιοστά |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Διάταξη, με Προσαρμοσμένη Παραγωγή 60-2000kg/h και Ενσωματωμένη Διαμόρφωση Άκρων για Εξώθηση Πλαστικών Σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνα: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Δομή: | οριζόντιος |
| Άλλο όνομα: | Γραμμή παραγωγής πλαστικών σωλήνων |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών μονής τοιχώματος υψηλής παραγωγικότητας με τηλεχειριστήριο PLC PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχοι Εξοικονόμησης Ενέργειας Παραγωγής Σωλήνων με Διάμετρο 32mm-1600mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |

