Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Η γραμμή εξάντλησης κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με απόδοση 200-2000kg/h με μονό βίδα και τηλεχειριστήριο για σωλήνες 32mm-1600mm
| Γραμμή σωλήνων αυλάκωσης: | Αυτόματο |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Υψηλής ακρίβειας ενιαία τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με πλήρες σύστημα εμπλοκής διασύνδεσης και απόδοση 200-2000kg/h
| Στρώμα: | Μονός τοίχος, Διπλός τοίχος, Τρία Επίπεδα |
|---|---|
| Τύπος βιδωτό: | Μεμονωμένος βίδα |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή ακρίβεια |
80rpm HDPE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D: | 33:1 |
| Εφαρμογή: | Σωλήνας |
HDPE CE PP ενιαία ζαρωμένη τοίχος μηχανή κατασκευής γραμμών εξώθησης σωλήνων
| Τύπος προϊόντων: | PE, PP, ζαρωμένος PVC σωλήνας |
|---|---|
| Βίδα: | κωνική δίδυμη βίδα |
| αυτοματοποίηση: | Αυτόματος |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE PP 32mm-1600mm
| Screw Channel Structure: | Deep Screw |
|---|---|
| Motor: | Siemens |
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
Αυτόματη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Αυτόματη Ψύξη Νερού για PVC / PE / MPP / PA
| Εφαρμογή: | Παραγωγή σωλήνων |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
Automatic Processing Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Deep Screw Channel for High-Quality Plastic Pipe Production
| Τύπος: | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Κύριος κινητήρας: | Siemens |
| Γραμμή σωλήνων αυλάκωσης: | Αυτόματο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE MPP PE PVC 500-2000Kg/h
| Βίδα και βαρέλι: | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-2000kg/h |
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 2m/min-33m/min |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Mould Block Temperature Control Flexible Mould System and Remote Service
| Υλικό εκχυλίσματος: | 38crmoala |
|---|---|
| Κύριος ηλεκτρικός: | Siemens |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Η Siemens Contactor διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα εξάντλησης 100-2000Kg/h χωρητικότητα
| Πρωτότυπη ύλη: | PP/PE/PVC |
|---|---|
| Επικοινωνία: | Σίμενς, Σνέρντερ. |
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |

