Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος για Κυματοειδείς Σωλήνες Μηχανικής Δήμων
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοσία πρώτης ύλης με βίδα, σχήμα σε μηχανή σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής ψύξης με νερό, online cu |
Εξοικονόμηση ενέργειας Ανταγωνιστική τιμή Δύο τοίχων κυματοειδής σωλήνα εξώθηση γραμμή και πλαστικό σωλήνα κατασκευή μηχανή
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
Μοναδική βίδα μονοστοιχία ακτινοβολούμενης ακτινοβολούμενης σωλήνας με τηλεχειριστήριο PLC για εύρος διάμετρου σωλήνα 32mm-1600mm
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Τύπος βιδωτό: | Μεμονωμένος βίδα |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από PVC, 500-2000Kg/h Χωρητικότητα
| Εμπορικό σήμα επαφέων: | Siemens |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παραγωγή σωλήνων PVC |
| Πακέτα: | Ταινία και κουτιά |
Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων με ένα μόνο τοίχωμα με τηλεχειριστήριο, με σταθερή ροή εργασίας και ηλεκτρονική σήμανση για σωλήνες PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| HDPE σωλήνες: | Μονόπετρα |
|---|---|
| Συνιστώμενη πρώτη ύλη: | Νέο υλικό για PE,PVC |
| Περιστέλλων: | Όπως απαιτείται ή κινεζική μάρκα Guomao |
Αυτόματη και Ηλεκτρονική Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχοι με Διάμετρο 32mm-1600mm για Υψηλή Παραγωγικότητα
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Συνιστώμενη πρώτη ύλη: | Νέο υλικό για PE,PVC |
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
PE PVC Raw Material Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Cooling Type Air Or Water and Precision Flow Channel Design
| Τύπος: | Πρότυπο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρησιμοποιούμενος για: | Κατασκευάζοντας πλαστικό σωλήνα |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens |
Air or Water Cooling Way DWC Pipe Extrusion Line for PVC PE MPP PA HDPE Double Wall Corrugated Pipes with 32-1600mm Pipe Diameter
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
|---|---|
| Ηλεκτρικό στοιχείο: | Ετικέτα Siemens |
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Η γραμμή εξάντλησης κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με τεχνολογία ηλεκτρονικού χτυπήματος, σύστημα PLC της Siemens και κλειστή μηχανή χύτευσης για χωρητικότητα 60-2000kg/h
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος PVC υψηλής ταχύτητας 500-2000Kg/h
| Εμπορικό σήμα επαφέων: | Siemens |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-2000kg/h |
| Χρώμα μηχανής: | Γκρι και μαύρο ή προσαρμοσμένο |

