Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Ενιαία/διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή παραγωγής μηχανών εξώθησης σωλήνων PVC PE
| Πρότυπο εξωθητών: | SJ45, SJ65, SJ90 |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 380V τριφασικός |
Πλαστική γραμμή 600mm εξώθησης σωλήνων PE PP διπλοτειχισμένη ζαρωμένη διάμετρος 1500mm
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE/PP/PVC/PPR/MPP |
|---|---|
| Μηχανή: | επιλέξτε ελεύθερα |
| Αναστροφέας: | ABB ή Yaskawa |
1100kg/H διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων PE PP
| Σωλήνας OD: | 200800mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ120 / 33 και SJ90 / 33 |
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων 120kg/H OD110mm
| Διάμετρος σωλήνων: | 40110mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 75/30 & SJ 55/30 |
| Ικανότητα: | 120-160kg/h |
380V/50Hz Δύο τοιχοειδής κυματοειδής γραμμή εξάντλησης σωλήνων για ισχυρή ικανότητα ψύξης στην παραγωγή
| Τροφή: | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμόσιμη μηχανή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων PVC
| Συνολική Ισχύς: | 200-1000kw |
|---|---|
| Διάμετρος του σωλήνα: | 32-800 mm |
| Μέγιστη διάμετρος σωλήνα: | 180-1600 χιλιοστά |
Υψηλή αποτελεσματική διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων για HDPE/το σωλήνα PP
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Ειδικότερα, οι εν λόγω ενδείξεις πρέπει να λαμβάνονται υπόψη για την αξιολόγηση της συμμόρφωσης με την παρούσα οδηγία.
| Motor Brand: | Siemens |
|---|---|
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
| Inverter Brand: | Siemens |
Διπλό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα γραμμή ακροβολίας με 32mm-200mm βίδα διάμετρος 1 σύνολο δεξαμενής νερού και σκληρότητα βίδα HV>740
| Βαρέλι βίδα: | Σκληρότητα της βιδών HV> 740 |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | πρότυπο |
| Δεξαμενή νερού: | 1 σετ |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης αποξετεύσεων αποχετεύσεων για τις οδούς τομέων
| Πλεονέκτημα: | ειδικό σχέδιο για την Ιαπωνία |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 50250MM |
| Περισσότερη προδιαγραφή: | Διαθέσιμος |

