Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
PE PVC Raw Material Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Cooling Type Air Or Water and Precision Flow Channel Design
| Τύπος: | Πρότυπο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρησιμοποιούμενος για: | Κατασκευάζοντας πλαστικό σωλήνα |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens |
Air or Water Cooling Way DWC Pipe Extrusion Line for PVC PE MPP PA HDPE Double Wall Corrugated Pipes with 32-1600mm Pipe Diameter
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
|---|---|
| Ηλεκτρικό στοιχείο: | Ετικέτα Siemens |
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Η γραμμή εξάντλησης κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με τεχνολογία ηλεκτρονικού χτυπήματος, σύστημα PLC της Siemens και κλειστή μηχανή χύτευσης για χωρητικότητα 60-2000kg/h
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος PVC υψηλής ταχύτητας 500-2000Kg/h
| Εμπορικό σήμα επαφέων: | Siemens |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-2000kg/h |
| Χρώμα μηχανής: | Γκρι και μαύρο ή προσαρμοσμένο |
Μηχανή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος 100-2000kgh σχεδιασμένη για αποχέτευση λυμάτων, εξασφαλίζοντας συνεχή κατασκευή σωλήνων
| Εφαρμογή: | Ύδρευση, Παροχή Αερίου, Αποχέτευση, Αποχέτευση, Άρδευση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Πρώτη ύλη: | Κόκκοι και σφαιρίδια PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Ο αυτόματος ενιαίος τοίχος PE PP ζάρωσε τη γραμμή εξώθησης σωλήνων αυτοματοποιημένη
| Τύπος προϊόντων: | Σωλήνας PE |
|---|---|
| Βιδώστε το αριθ.: | Μονής βίδας |
| Αυτοματοποίηση: | αυτόματος |
Αυτόματη και ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ένα μόνο τοίχωμα με τηλεχειριστήριο PLC και χωρητικότητα 60-2000kg/h
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Λειτουργία ψύξης: | Ψύξη νερού |
| Σύστημα Ελέγχου: | PLC με τηλεχειριστήριο |
HDPE PVC PE 1663mm PP ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων γραμμών εξώθησης σωλήνων
| Πρότυπο: | HDPE PVC |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16800mm |
| Ταχύτητα: | 15 |
HDPE/PP διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων, ζαρωμένος εξοπλισμός παραγωγής σωλήνων
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| αντιστροφέας: | Ελεγκτής συχνότητας Siemens |
Ηλεκτρική εξοικονόμηση DWC γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000kg/h και διάμετρο σωλήνα 32-1600mm για υψηλή παραγωγικότητα
| Σύστημα ψύξης: | Σύστημα ψύξης νερού και αέρα |
|---|---|
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοτοποίηση πρώτων υλών → Εξώθηση βιδών → σχηματίζοντας → ψύξη νερού → κοπή |
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμή εξώθησης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα |

