Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 779 προϊόντα.
Πλήρως Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με PLC Control
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
|---|---|
| Pipe Numbers: | SINGLE PIPE In Double Wall Corrugated Pipe |
| Inverter Brand: | Siemens |
Δύο τοίχοι κυματοειδείς σωλήνες γραμμή παραγωγής 32-1600mm Siemens PLC
| Control System: | PLC Control |
|---|---|
| Stacker Method: | Auto Weighing Stacker |
| Inverter Brand: | Siemens |
PE / PP / PVC διπλής τοιχώνας κυματοειδούς σωλήνα εξάντληση γραμμή με ελικοειδή εργαλεία και 40cr χύτευσης καλούπι υλικό
| Υλικά: | PE/PP/PVC |
|---|---|
| Τύπος εργαλείων: | Ελικοειδές εργαλείο |
| Υλικό μούχλας: | 40cr Χύτευση |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με διαμόρφωση κενού και υλικό καλουπιού από κράμα αλουμινίου, διάμετρος 16-1500mm
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση, αποχέτευση κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16-1500 χιλ. |
| είδος προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
Υψηλής ακρίβειας ενιαία τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με πλήρη διασύνδεση και απόδοση 200 - 2000 kg/ώρα
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
Αυτόματη γραμμή διέλασης κυματοειδούς σωλήνα μονού τοιχώματος με εύρος διαμέτρου 32mm-1600mm και απόδοση 60-2000kg/h
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm - 1600mm |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Τρία στρώματα σχεδιασμού μεμονωμένης τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώσεως με 60-2000kg/h απόδοση και διάμετρο 32mm-1600mm
| Χαρακτηριστικό: | Χαρακτηριστικό υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
Ο ενιαίος τοίχος ζάρωσε τη γραμμή εξώθησης σωλήνων/το ζαρωμένο σωλήνα κατασκευάζοντας τα μηχανήματα
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
|---|---|
| Όνομα μηχανών: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
| Τύπος προϊόντος: | Πλαστική διαμόρφωση σωλήνων |
Λειτουργία εκτόξευσης σωλήνων HDPE με πλήρη αυτόματη εκτόξευση για διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων με παραγωγική ικανότητα 100 kg/h - 2000 kg/h
| Χρησιμοποιείται για: | Κατασκευή προϊόντων από πλαστικούς κυματοειδείς σωλήνες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Πλήρως αυτόματο |
| Τελικό προϊόν: | Πλαστικός σωλήνας για αποχέτευση, εκκένωση λυμάτων |
High Productivity Energy Saving Corrugated Pipe Production Line with Competitive Price for 32-1600mm Pipe Diameter
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχανές εξώθησης σωλήνα |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή σωλήνων |

