Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
Οδική γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ηλεκτρονικό έλεγχο PLC Siemens και κλειστό καλούπι για PVC/PE/MPP/PA/HDPE
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
Σχηματισμός σε μηχανή σχηματισμού κυματοειδούς σωλήνα γραμμή εξωρύθμισης με την παραγωγή και την ψύξη με νερό
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοσία πρώτης ύλης με βίδα, σχήμα σε μηχανή σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής ψύξης με νερό, online cu |
| Εκχυλίστης: | Κωνικός εξωθητής δίδυμος-βιδών |
High Productivity Plastic Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Diameter
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
Αποτελεσματικά κατασκευασμένη γραμμή παραγωγής διπλών τοιχωμάτων κυματοειδών σωλήνων HDPE / PP για αγορές B2B
| Πλεονέκτημα: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Τύπος σχηματισμού: | Κενό |
Ηλεκτρονικός έλεγχος υψηλής ταχύτητας
| Τύπος σχηματισμού: | Κενό |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Υψηλή ταχύτητα |
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | HDPE/PP |
Αυτοκίνητη τροφοδοσία με μονό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα εξάντληση γραμμή με ψύξη νερού και 1-20m / min παραγωγή
| Πλεονέκτημα: | Ισχυρή δυνατότητα ψύξης |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V/50Hz |
| Επικοινωνία: | Η Siemens |
Μηχανή πλαστικών κυματοειδών σωλήνων με μόνο τοίχωμα / διπλό τοίχωμα / Παραγωγή / Γραμμή εκτόνωσης
| Απόδοση HDPE: | 40-1600 kg/ώρα |
|---|---|
| Συνολική ισχύς ((KW): | 200-1000kw |
| λειτουργία σωλήνα: | Κάλυμμα Προστασίας Καλωδίων, Σωλήνας Μεταφοράς Ιατρικών, Μεταφορά Αερίου, Μεταφορά Νερού |
HDPE ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC
| Διάμετρος σωλήνων: | 50200mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 75/30 |
| παραγωγή: | 90-250 kg/h |
Προσαρμόσιμη μηχανή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος PVC
| Κύριος εξωθητής: | κωνικός διπλός εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Εγγύηση |
| Μέγιστη διάμετρος σωλήνα: | 180-1600 χιλιοστά |
HDPE/διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας PP που κάνει τη υψηλή ταχύτητα παραγωγής
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Τάση: | 380v ή προσαρμοσμένος |
| μήκος: | 30000mm |

