Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
Αυτόματη γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών μονών τοιχωμάτων με έλεγχο PLC για PVC/PE/MPP/PA/HDPE 60-2000kg/h χωρητικότητα 32mm-1600mm διάμετρος σωλήνα
| Στρώμα: | Μονός τοίχος, Διπλός τοίχος, Τρία Επίπεδα |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Τρία στρώματα σχεδιασμού μεμονωμένης τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης με διάμετρο 32 mm-1600 mm και χωρητικότητα 60-2000kg/h
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός τοίχος, Διπλός τοίχος, Τρία Επίπεδα |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Αυτόματη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ένα μόνο τοίχωμα για PVC/PE/MPP/PA/HDPE με διάμετρο 32 mm-1600 mm και απόδοση 200-2000 kg/h
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός τοίχος, Διπλός τοίχος, Τρία Επίπεδα |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχοι Υψηλής Παραγωγικότητας Εξοικονόμησης Ενέργειας με Ανταγωνιστική Τιμή
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Διάταξη εξώθησης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων HDPE 500-2000Kg/h
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
|---|---|
| Trademark: | HUASU |
| Temperature Control: | Siemens |
Water Cooling PVC PE Corrugated Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Production Capacity Online Belling and Siemens PLC System
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχοι Υψηλής Χωρητικότητας με Χωρητικότητα 60-2000kg/h και Εύρος Διαμέτρου 32mm-1600mm
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
Ηλεκτρική εξοικονόμηση με ενιαίο τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα γραμμή ακροβολίας με 60-2000kg / h χωρητικότητα και 32mm-1600mm διάμετρο σωλήνα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Ακριβής και συνεπής εξόρυξη μονοστοιχιακών κυματοειδών σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνων 32mm-1600mm
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Υψηλής παραγωγικότητας μονάχωμα κυματοειδών σωλήνων με ανταγωνιστική τιμή και εξοικονόμηση ενέργειας για PVC / PE / MPP / PA / HDPE
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |

