Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
γραμμή εξώθησης σωλήνων 4mm 12mm ενιαία ζαρωμένη τοίχος
| Σωλήνας OD: | 4-12 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ30/30 |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από PVC 500-2000Kg/h Χωρητικότητα
| Βίδα και βαρέλι: | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Πακέτα: | Ταινία και κουτιά |
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 2m/min-33m/min |
Ενιαίος διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας τοίχων που κάνει τη σειρά PVC PE PP μηχανών
| Επιχείρηση: | Πλαστική Co. τεχνολογίας Huasu Shandong, ΕΠΕ. |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 20mm - 1200mm |
| Πρότυπο: | SJ σειρά |
Μηχανογραφημένη Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα για Κατασκευή Ακριβείας
| Σχεδιασμός βίδες: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Μηχανή: | Η Siemens |
| Χρήση: | σωλήνα αποχέτευσης, σωλήνα αποχέτευσης, αποχέτευση νερού, ηλεκτρική ρύθμιση, αγωγός ηλεκτρικού καναλ |
Αυτοματοποιημένο εξοπλισμό κατασκευής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με σύστημα ελέγχου PLC κινητήρα Siemens
| Τύπος: | Δίπλωμα εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 8-15Kg/ώρα |
| Μηχανή: | Η Siemens |
Διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων Qingdao, διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| αντιστροφέας: | Ελεγκτής συχνότητας Siemens |
100-300 HDPE χιλ. διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων γραμμών εξώθησης μηχανών σωλήνων
| Δομή συνελεύσεων: | Ακέραιος εξωθητής τύπων |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρες Intermeshing |
| Δομή καναλιών βιδών: | Βαθιά βίδα |
HDPE 5001200mm ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων γραμμών εξώθησης σωλήνων Dwc
| Προδιαγραφή: | SJZ65 |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | 12 μήνες |
| Προϊόν: | Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC PE PP |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC υψηλής παραγωγικότητας με διάμετρο 180 / 300 / 600 / 800 / 1000 / 1200 / 1600 mm
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Plastic Raw Material processed: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
Σύστημα Ελέγχου PLC και Οθόνη Αφής Γραμμής Εξώθησης Σωλήνων DWC για και Προσαρμόσιμη Παραγωγή
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Plastic Raw Material processed: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
| electric element: | Siemens Brand |

