Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 779 προϊόντα.
32-1600mm Μονοστοιχιακή κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με 60-2000kg/h απόδοση και υψηλή παραγωγικότητα
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm - 1600mm |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Χαρακτηριστικό: | Χαρακτηριστικό υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Μηχανή σωλήνων HDPE Διπλής τοιχώδους κυματοειδούς αγωγού για την παροχή νερού
| κυματοειδές: | 1 σύνολο κορυφοφόρων |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος σωλήνα: | 1600 χιλιοστά |
| Στροφές και βαρέλια: | 38CrMoAIA |
Μηχανή γραμμής εκτόξευσης διπλών τοιχωμάτων κυματοειδών σωλήνων HDPE / PP με έλεγχο PLC
| Βιδώστε το αριθ.: | Δύο βίδες |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | HDPE/PP |
| Υπόθεση: | Νέο |
Ηλεκτρονική γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος Προηγμένη ακρόαση για ανθεκτικά σωλήνα
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Υπολογιστικά: | Υπολογιστικά |
| Φόρμα quantiy: | 28/36 |
PE PP διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξάντληση γραμμή με Siemens κύρια ηλεκτρικά εξαρτήματα
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | PE, PP, PVC |
| Σειρά σωλήνων: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα μηχανημάτων σωλήνων για HDPE/τα PP/PVC
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Προσαρμόσιμη διπλή τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων για μηχανή εκτόξευσης σωλήνων σύρματος και καλωδίου
| Τύπος επεξεργασίας: | Μηχανή εκτόξευσης |
|---|---|
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
| Υψηλής Ταχύτητας Παραγωγή: | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
Electric Cable Conduits Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens PLC System for 300mm-1600mm Pipe Diameter
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχάνημα εξώθησης σωλήνα |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 300mm, 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1600mm |
| Βασικά χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη λειτουργία |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων DWC με Διαμόρφωση κενού και Σύστημα PLC Siemens για την Παραγωγή Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από PVC/PE 300mm/600mm/1200mm
| Σχηματισμός: | Εμβολιασμός |
|---|---|
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Τύπος διαδικασίας: | Εξώθηση |
Sbg-500 διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων, HDPE διπλοτειχισμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Μάρκα: | HUASU pe tube extrusion |

