Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 779 προϊόντα.
Αυτόματη Μηχανή Παραγωγής Σωλήνων Αποχέτευσης PVC Εκσυγχρονίζει την Παραγωγή με Προηγμένη Τεχνολογία
| είδος προϊόντος: | Μηχανή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα PVC/PE |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600 mm |
εξοπλισμός και μηχανήματα σωλήνων πολυαιθυλενίου 12mm - 1200mm για τη γραμμή παραγωγής
| Πρώτη ύλη: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Πάχος τοίχων: | μπορέστε να προσαρμοστείτε ή τυποποιημένος |
| Μήκος σωλήνων: | 6m |
ενιαίος εξωθητής βιδών μηχανών κατασκευής σωλήνων 900kg/H DWC
| όνομα: | Μηχανή κατασκευής σωλήνων DWC |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | ενιαίος εξωθητής βιδών |
| Όνομα προϊόντων: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
Διπλή βίδα τύπου σχηματισμού κενού DWCP γραμμή παραγωγής με υψηλή ταχύτητα απόδοση και έλεγχο PLC
| Πλεονέκτημα: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Βιδώστε το αριθ.: | Δύο βίδες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | HDPE/PP |
Ελικοειδής HDPE DWC εργαλείων 600kg/H 800mm μηχανή σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 500800mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 120/30 & SJ 90/30 |
| Ικανότητα: | 600 kg/h |
Οριζόντια μηχανή 6280mm μήκος αλυσίδων 1250mm σωλήνων DWC κεντρικό ύψος
| Διάμετρος σωλήνων: | 200500mm |
|---|---|
| Υλικά: | PE/PP μόριο |
| Ανώτατη παραγωγή εξώθησης: | 600kg/h |
Hdpe ελέγχου OD250mm 75kw 450kg/H PLC εξωθητής σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 75250mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/33 & SJ30/25 |
HDPE παροχής νερού P132kw 450kg/H πλαστικός εξωθητής σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 110-315 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/33 & SJ30/25 |
Σπειροειδής σωλήνας υψηλής ταχύτητας PE/PP που κάνει την έλξη μηχανών από τη μηχανή SLQ 63-250
| Αυτόματη Βαθμού: | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
| Βάρος: | Σύμφωνα με το πρότυπο |

