Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 779 προϊόντα.
HDPE DWC αερόψυξης ζαρωμένη μηχανή εξώθησης σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 32/40/50/63 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ 55/30 & SJ 45/30 |
32-1600mm Διαμέτρου HDPE κυματοειδής σωλήνα extruder μηχανή με τεχνολογία μονής βίδες
| Αναλογία βιδών: | 36:1 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 32-1600 mm |
| κυματοειδές: | Διπλό τοίχωμα Cottugated σωλήνα και πρίζα σε απευθείας σύνδεση |
Μηχανή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος DWC για την Κατασκευή Πλαστικών Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος
| Προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτική Μηχανική, υπόγειοι σωλήνες αποχέτευσης, γραμμή παραγωγής σωλήνων ηλεκτ |
|---|---|
| πλαστική μηχανή: | Εξοπλισμός κυματοειδών σωλήνων |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
HDPE 800mm ζαρωμένος DWC σωλήνας που κατασκευάζει τη μηχανή 80rpm
| Τάση: | 3Phase 380V 50HZ (ελεύθερος που προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Βίδα: | Ενιαία βίδα |
| Ταχύτητα βιδών (περιστροφή/λεπτό): | 80RPM |
Εύκαμπτη πλαστική ζαρωμένη καθαρός αέρας γραμμή εξώθησης αγωγών σωλήνων αγωγών διπλοτειχισμένη
| Τύπος: | πλαστικός εξωθητής σωλήνων |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE ή PP |
| Δομή συνελεύσεων: | Χωριστός εξωθητής τύπων |
διπλοτειχισμένες πλαστικές Corrugator 500mm εγκαταστάσεις σωλήνων Dwc εγκαταστάσεων σωλήνων ταυτότητας
| Μέγεθος του σωλήνα: | Από το μέγεθος 180mm εσωτερική διάμετρος HDPE 500mm στη διάμετρο σωλήνων |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμών: | Η μεταβλητή ταχύτητας εξαρτάται από το σχεδιάγραμμα, το μέγεθος & την παραγωγή του εξωθητή |
| Φραγμοί κοιλοτήτων: | 36 ζευγάρια |
Μηχανή κατασκευής πλαστικών σωλήνων με υψηλή ακρίβεια και διπλή βίδα, με απόδοση 200 - 2000 kg/ώρα και τηλεχειρισμό PLC
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
36/38 Μηχανή σωλήνων κυματισμού με ηλεκτρικά εξαρτήματα της Siemens και προσαρμόσιμο σχέδιο
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Τύπος εξωτήρα: | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Υλικό σωλήνων: | PE, PP, PVC |
Ένδυση - ανθεκτική HDPE PP ταυτότητας 1200mm μηχανή εξώθησης σωλήνων
| εφαρμογή: | αγωγός δύναμης και σωλήνας αγωγών |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE, PVC, HDPE, PP |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας ή διπλός-βίδα |
Μηχανή εξώθησης σωλήνων PVC διπλού τοιχώματος υψηλής ταχύτητας, Μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Ανακυκλωμένο νερό |
| Product Type: | PVC/PE Corrugated Pipe Extrusion Machine |

