Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
διπλοτειχισμένες πλαστικές Corrugator 500mm εγκαταστάσεις σωλήνων Dwc εγκαταστάσεων σωλήνων ταυτότητας
| Μέγεθος του σωλήνα: | Από το μέγεθος 180mm εσωτερική διάμετρος HDPE 500mm στη διάμετρο σωλήνων |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμών: | Η μεταβλητή ταχύτητας εξαρτάται από το σχεδιάγραμμα, το μέγεθος & την παραγωγή του εξωθητή |
| Φραγμοί κοιλοτήτων: | 36 ζευγάρια |
Μηχανή κατασκευής πλαστικών σωλήνων με μονό κοχλία τύπου βίδας για σύστημα κατασκευής σωλήνων κυματοειδών μονό τοίχωμα
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
36/38 Μηχανή σωλήνων κυματισμού με ηλεκτρικά εξαρτήματα της Siemens και προσαρμόσιμο σχέδιο
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Τύπος εξωτήρα: | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Υλικό σωλήνων: | PE, PP, PVC |
Ένδυση - ανθεκτική HDPE PP ταυτότητας 1200mm μηχανή εξώθησης σωλήνων
| εφαρμογή: | αγωγός δύναμης και σωλήνας αγωγών |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE, PVC, HDPE, PP |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας ή διπλός-βίδα |
Μηχανή εξώθησης σωλήνων PVC διπλού τοιχώματος υψηλής ταχύτητας, Μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Ανακυκλωμένο νερό |
| Product Type: | PVC/PE Corrugated Pipe Extrusion Machine |
Ηλεκτρονική μηχανή κατασκευής σωλήνων PVC 60-2000kg/ώρα
| Ηλεκτρονικός: | Ηλεκτρονικός |
|---|---|
| Μορφή δομής: | οριζόντιος |
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE Regrind/Granules |
διπλοτειχισμένος ζαρωμένος DWC σωλήνας 250mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Διάμετρος σωλήνων: | 5110mm 75250mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 65/30 |
| Εμπορικό σήμα μηχανών: | Siemens |
Ενιαίος/δίδυμος εξωθητής 500mm σωλήνων PVC βιδών ζαρωμένη μηχανή σωλήνων
| όνομα: | Ζαρωμένη μηχανή σωλήνων |
|---|---|
| ΟΡΟΣ: | Νέος |
| Προδιαγραφή: | 500mm |
Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες HDPE PVC 32-1600mm Διαμέτρου 60-2000kg/h Απόδοση
| Χρήση: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
|---|---|
| PLC σύστημα: | Siemens |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη νερού |
Ζαρωμένη HDPE ταυτότητας 200mm PLC μηχανή σωλήνων PVC DWC
| Διάσταση (l*w*h): | σύμφωνα με το πρότυπο |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE/PPR/PVC |

