Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Πλήρως Αυτοματοποιημένη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων HDPE με Siemens PLC 60-2000kg/h
| Τύπος επεξεργασίας: | Εξώθηση |
|---|---|
| PLC σύστημα: | Siemens |
| Τύπος: | Τυπική ταχύτητα και υψηλή ταχύτητα |
Ζαρωμένη μηχανή 16mm εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων διάμετρος
| Εφαρμογή: | σωλήνες συμπεριφοράς καλωδίων |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | ενιαία βίδα ή κωνικό δίδυμο |
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
Μηχανή κατασκευής σωλήνων SBG1000 DWC, ζαρωμένος υψηλή ταχύτητα σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα
| όνομα: | ζαρωμένος εξοπλισμός σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων |
| Όνομα Προϊόντος: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
Προσαρμόσιμη μηχανή κυματοειδών σωλήνων για διάμετρο 32-1600mm
| Τύπος προϊόντος: | πλαστικό σωλήνα, διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα, PE ταινία, σωλήνα υπονόμευσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σωλήνες,Σωλήνες,Σωλήνες,Σωλήνες εκτόξευσης,Σωλήνες,Σωλήνες αποχέτευσης ή σωλήνες σβάζ |
| Αναλογία βιδών: | 36:1 |
SBG600 η σταθερή τρέχοντας γραμμή σωλήνων DWC/ζαρώνει τα μηχανήματα σωλήνων
| Θερμοκρασία ελεγκτή: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |
| Τύπος προϊόντος: | Πλαστική διαμόρφωση σωλήνων |
Πλήρως Αυτόματη Μηχανή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Έλεγχο PLC
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
Ενιαία HDPE υψηλής ταχύτητας βιδών υδρόψυξη μηχανών εξώθησης σωλήνων
| Όνομα: | hdpe μηχανή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| Βιδώστε το αριθ.: | Ενιαία βίδα |
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
Πολυσύνθετη κεραμική θέρμανση εξωθητών σωλήνων 65mm ζαρωμένη βίδα
| Διάμετρος βιδών: | 65mm |
|---|---|
| Ταχύτητα βιδών: | 39 περιστροφές/λεπτό |
| Αναλογία βιδών L/D: | 33:1 |
Μηχανή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος HDPE PVC PE με Siemens PLC
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
|---|---|
| Inverter Brand: | Siemens |
| Power: | 380V/50Hz/3pH |
SBG300 γραμμή σωλήνων υψηλής ταχύτητας DWC/ζαρωμένος εξοπλισμός παραγωγής σωλήνων
| όνομα: | ζαρωμένος εξοπλισμός σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων |
| Όνομα Προϊόντος: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |

