Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
High-Speed Single-Screw Extrusion Plastic Pipe Extrusion Line with Closed Molding Machine and High-Efficiency Cooling System for PVC/PE/MPP/PA/HDPE Processing
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Μάρκα με κινητήρα: | Siemens |
HDPE/ο ενιαίος τοίχος PVC/PE ζάρωσε το σωλήνα άνθρακα γραμμών εξώθησης σωλήνων κατασκευάζοντας τα μηχανήματα
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Συσσωρευμένου HDPE 32-1600mm Αυτόματης Εξώθησης
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
| Μέγιστη έξοδος: | 60-2000 kg/h |
Υψηλής παραγωγικότητας PE DWC Γραμμή Έκτασης σωλήνων για μέγιστη απόδοση 60-2000 kg / h Ενισχύστε την γραμμή παραγωγής σωλήνων σας
| Κύριος κινητήρας: | Siemens Beide |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος: | 60-2000 kg/h |
| Υλικό: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Πολυδιάστατη και εξατομικεύσιμη γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| Υλικό: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
Siemens PLC HDPE Pipe Extrusion Line 500-2000Kg/h Δυνατότητα
| Temperature Control: | Siemens |
|---|---|
| Transport Package: | Exporting Package |
| Usage Of Pipe: | Sewage, Drainage, Water Disposal, Electrical Wire Pipe |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE DWC για αγωγούς ηλεκτρικών καλωδίων 32-1600mm
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
|---|---|
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
Δύο HDPE PVC εξωθητών 37kw 250mm γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 90-250 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ65/33 & SJ75/33 |
Οριζόντια HDPE γραμμή 200mm εξώθησης σωλήνων μηχανή σωλήνων PE DWC
| 404 Not Found: | σωλήνες κατασκευής |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας *2 ή διπλή βίδα |
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAlA |
20MT/Day 40Cr πεθαίνουν επικεφαλής γραμμή εξώθησης σωλήνων PE 250mm MPP
| Σωλήνας OD: | 90-250 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ65/33 & SJ90/33 |

