Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Διάμετρος 32mm ενιαία HDPE τοίχων PP γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Πρότυπο: | Wwpp-40 |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων σωλήνων (χιλ.): | 20-40 χιλ. |
| Εξωθητής: | Sjsz-51/105 |
Εξοπλισμός Παραγωγής Διπλού Τοιχώματος Μονό Τοίχωμα Κυματοειδούς Αγωγού για την Κατασκευή Κυματοειδών Σωλήνων
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Siemens Electric Element DWC Pipe Extrusion Line with Horizontal Structure and 60-2000kg/h Capacity
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Δομή: | Οριζόντια δομή |
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
Ενιαία γραμμή εξώθησης σωλήνων βιδών ζαρωμένη αργίλιο DWC
| Σχέδιο βιδών: | Ενιαία βίδα |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PP, PVC, HDPE, HDPE / PP, PE / PP |
| Τόπος καταγωγής: | SHANDONG, ΚΙΝΑ |
DWC Pipe Extrusion Line for PVC PE MPP PA HDPE Processed Drainage Pipe and Municipal Engineering
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
|---|---|
| Δομή: | Οριζόντια δομή |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
Θερμαντική θερμοκρασία 180-210C Γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων Προσαρμόσιμες επιλογές
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή ψύξη με αέρα |
| Τοποθεσία καταγωγής: | Κίνα |
80 Kg/H γραμμή παραγωγής σωλήνων πολυαιθυλενίου ενιαία/διπλοτειχισμένη
| μηχανή: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 18,5 KW |
|---|---|
| Ανώτατη παραγωγή: | 80 kg/h |
| Λ: Δ: | 30 ︰ 1 |
Ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE DWC για την κατασκευή σωλήνων PVC / PE / MPP / PA
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
|---|---|
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
| Υλικό: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Η γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE 60-2000kg/h για αγωγούς καλωδίων και αποχέτευση
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| Φυλής: | Siemens |
| PLC σύστημα: | Siemens |
Η γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE 60-2000kg/h για καλώδια 32-1600mm
| Φυλής: | Siemens |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Αναφορά δοκιμής μηχανημάτων: | Παρεχόμενος |

