Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
Μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων HDPE υψηλής ταχύτητας κατασκευασμένη για την παραγωγή σωλήνων αποστράγγισης με σταθερούς και γρήγορους κύκλους παραγωγής
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και ηλεκτρονικό υπολογιστή, υψηλής ταχύτητας |
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Ταχύτητας με Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας
| Τύπος εξωτήρα: | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| Υλικά: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Περισσότερα είδη: | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα |
Ενιαία σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων PE/στρώματος PP, σπειροειδής σωλήνας SBG63-250 που κατασκευάζει τη μηχανή
| Αυτόματη Βαθμού: | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
| Κατασκευή: | 30 έτη |
Μεταβίβαση της σπειροειδούς γραμμής παραγωγής σωλήνων αερίου 37kw 180kg/H
| Ταυτότητα σωλήνων: | 80-200 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | Sj-90/30 |
HDPE 106mm αντι ζαρωμένος διάβρωση εξωθητής σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 200800mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 150/33 & SJ 90/33 |
| Ικανότητα: | 700 KG/H |
Προσαρμόσιμη μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων PVC για την παραγωγή υλικού PVC
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ: | 100-1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C |
| Καταγωγή: | Κίνα |
μηχανή σωλήνων 9400mm ενιαία ζαρωμένη τοίχος/σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων άνθρακα PE
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
80kg/H ενιαία μηχανή σωλήνων τοίχων PP ζαρωμένη υλικό
| Εξωθητής: | SJ 65/30 |
|---|---|
| ΜΗΧΑΝΗ: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 18,5 KW |
| Ανώτατη παραγωγή: | 80 kg/h |
Προσαρμοσμένη γραμμή εξώθησης PE/σωλήνων PP σπειροειδής με το ενιαίο/πολυ στρώμα
| Κύβος: | ф50-200mm |
|---|---|
| Βαθμολογώντας δεξαμενή: | Sgzl-200 |
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
Η παραγωγή σωλήνων έγινε εύκολη με τη μηχανή κατασκευής σωλήνων HDPE της Siemens Beide με μεγάλο ενδιαφέρον
| Κύριος κινητήρας: | Siemens Beide |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος: | 60-2000 kg/h |
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |

