Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Ζαρωμένος σωλήνας PVC 200kg/H 250mm PA που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ταυτότητα σωλήνων: | 90250mm |
|---|---|
| Φόρμες: | ID75mm, 100mm, 125mm, 150mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
Ζαρωμένος σωλήνας μεγάλων διαμέτρων PE που κατασκευάζει τη μηχανή εξώθησης σωλήνων μηχανών DWC
| Σχέδιο βιδών: | ενιαία βίδα 2 |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE ISO SGS |
| Πρώτη ύλη: | Κόκκοι PE PP |
Hdpe 75250mm εγκαταστάσεις κατασκευής σωλήνων PVC μηχανών εξώθησης σωλήνων
| όνομα: | Hdpe μηχανή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εφαρμογή: | Σωλήνας |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Ταχύτητας με Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας
| Τύπος εξωτήρα: | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| Υλικά: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Περισσότερα είδη: | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα |
Ενιαία σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων PE/στρώματος PP, σπειροειδής σωλήνας SBG63-250 που κατασκευάζει τη μηχανή
| Αυτόματη Βαθμού: | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
| Κατασκευή: | 30 έτη |
Μεταβίβαση της σπειροειδούς γραμμής παραγωγής σωλήνων αερίου 37kw 180kg/H
| Ταυτότητα σωλήνων: | 80-200 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | Sj-90/30 |
HDPE 106mm αντι ζαρωμένος διάβρωση εξωθητής σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 200800mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 150/33 & SJ 90/33 |
| Ικανότητα: | 700 KG/H |
Προσαρμόσιμη μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων PVC για την παραγωγή υλικού PVC
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ: | 100-1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C |
| Καταγωγή: | Κίνα |
μηχανή σωλήνων 9400mm ενιαία ζαρωμένη τοίχος/σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων άνθρακα PE
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
80kg/H ενιαία μηχανή σωλήνων τοίχων PP ζαρωμένη υλικό
| Εξωθητής: | SJ 65/30 |
|---|---|
| ΜΗΧΑΝΗ: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 18,5 KW |
| Ανώτατη παραγωγή: | 80 kg/h |

