Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Οριζόντιο HDPE 800mm αγροτικών τομέων γραμμή εξώθησης σωλήνων άρδευσης διαμέτρων
| Δομή καναλιών βιδών: | Ενιαία βίδα |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρες Intermeshing |
| Εξωθητής: | SJ65/33 |
200mm κλειστή μηχανή σωλήνων βρόχων διπλοτειχισμένη ζαρωμένη
| Διάμετρος σωλήνων: | 50200mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 75/30 & SJ 55/30 |
| παραγωγή: | 120-160 kg/h |
600kg/H 160kw αγωγών εξωθητής σωλήνων ταυτότητας 200mm ζαρωμένος
| Εξωθητής: | SJ120/30 SJ90/30 |
|---|---|
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 500800mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
HDPE 200kg/H 63mm ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 3263mm |
|---|---|
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
| δεξαμενή υδρόψυξης: | 1 καθορισμένη δεξαμενή υδρόψυξης |
HDPE 800kg/H 600mm ζαρωμένη 132kw γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 200-600 mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| Εξωθητής: | SJ120 / 33 και SJ90 / 33 |
Ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων PE ID75mm 55kw PVC
| Ταυτότητα σωλήνων: | 90250mm |
|---|---|
| Φόρμες: | ID75mm, 100mm, 125mm, 150mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
Το διπλό κοίλο HDPE δομικών τοίχων σπειροειδές τύλιγμα ζάρωσε/η μηχανή εξώθησης σωλήνων αποχετεύσεων
| Όρος: | Νέος, κάτω από τη διαταγή |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μπορέστε να παρέχετε την εγκατάσταση και την Επιτροίδα υπηρεσία |
| HDPE τύποι σωλήνων: | Μεγάλη διάμετρος, δομημένος τοίχος |
Γραμμή 135kw ID100mm εξώθησης σωλήνων Dwc υψηλής ταχύτητας σε ID300mm
| Πρότυπο: | Huasu SBG 300 |
|---|---|
| Σειρά σωλήνων: | 150mm300mm |
| Δύναμη: | 135kw |
Speed PVC Pipe Extrusion Line for Plastic Dual Wall PVC Corrugated Pipe with Precision Flow Channel Design
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
| Έννοια ελέγχου: | PLC |
Διπλοτειχισμένος πλαστικός ζαρωμένος γραμμή υδροσωλήνας εξώθησης σωλήνων PE PP DWC που κατασκευάζει τη μηχανή
| Δύναμη: | 380 Β Χ 50 Hz Χ φάση 3 |
|---|---|
| Συνολική δύναμη: | 250kw |
| Δροσίζοντας νερό: | Ανακυκλώνοντας νερό. ≤20℃, ≥0.3Mpa, ~1.5T/h |

