Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Σχεδιασμός μονοβίδα για την υψηλής ταχύτητας γραμμή εκτόξευσης σωλήνων DWC
| Σχεδιασμός βίδες: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Χρήση: | Διοχέτευση αγωγών καλωδίων και καλωδίων |
| Υψηλής Ταχύτητας Παραγωγή: | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
300mm-1600mm Pipe Diameter Plastic Pipe Extrusion Line for Sewage or Water Supply and Electric Cable Conduits with Online Belling
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 300mm, 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1600mm |
| Βασικά χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη λειτουργία |
High-Speed PVC Pipe Extrusion Line with Air or Water Cooling for Single/Double/Multi Wall Corrugated Pipe Production
| Έννοια ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 3-15m/λεπτό |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
PVC/HDPE διπλοτειχισμένες ζαρωμένες σωλήνας εγκαταστάσεις κατασκευής εξωθητών αποξετεύσεων
| Τύπος: | πλαστικός εξωθητής σωλήνων |
|---|---|
| Δομή συνελεύσεων: | Ακέραιος εξωθητής τύπων |
| Εξάτμιση: | Φορέστε την εξάτμιση ′ τ |
PVC Pipe Extrusion Line with Online Belling Precision Flow Channel Design and Modular Design for Corrugated Pipe Production
| Τύπος: | Πρότυπο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρησιμοποιούμενος για: | Κατασκευάζοντας πλαστικό σωλήνα |
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
Υψηλής παραγωγικότητας γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με ανταγωνιστική τιμή εξοικονόμηση ενέργειας και αυτόματη λειτουργία για μηχανή ακρόδεσης PVC/PE
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχάνημα εξώθησης σωλήνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα λυμάτων, συστήματα παροχής νερού, υποδομή αποστράγγισης νερού, ηλεκτρικά αγωγούς καλωδίων |
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Γραμμή Παραγωγής Ηλεκτρικών Σωλήνων Αυτόματη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων PVC Μηχανή Εξώθησης Κυματοειδών Σωλήνων PVC / PE
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
High Output PVC Corrugated Pipe Machine with Siemens PLC System and Max Output 200-2000KG/H for Efficient Production
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Μηχανή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα PVC / PE για μεγιστοποίηση της απόδοσης παραγωγής σωλήνων
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοσία πρώτης ύλης με βίδα, σχήμα σε μηχανή σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής ψύξης με νερό, online cu |
High Capacity Plastic Pipe Extrusion Line for 300mm 800mm 1200mm PVC/PE/MPP/PA/HDPE Corrugated Pipe Production line
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παραγωγή σωλήνων |
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχανές εξώθησης σωλήνα |

