Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
PVC Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Size Featuring Water Cooling Tank Cooling
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος: | 400kg/h-600kg/h |
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Υψηλής χωρητικότητας γραμμή εκτόξευσης πλαστικών σωλήνων 60-2000kg/h με υλικό εκτόξευσης 38CrMoAlA για διάμετρο σωλήνων 32-1600mm
| Άλλο όνομα: | Γραμμή παραγωγής πλαστικών σωλήνων |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Πυκνότητα: | 10-120GSM Adducabe |
32-1600mm PVC κυματοειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων υψηλής χωρητικότητας προσαρμόσιμο σχέδιο
| Plastic Raw Material processed : | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Capacity: | 60-2000kg/h |
| Finished Product: | Drainage Pipe,municipal Engineering,underground Sewage Pipe,electric Cable Conduit |
32-1600mm PVC σωλήνα γραμμής ακροβολίας Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής Αέρας ή νερό ψύξη
| Cooling Way: | Air Or Water |
|---|---|
| Product Type: | PVC/PE Corrugated Pipe Extrusion Machine |
| Plastic Raw Material processed : | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
Προσαρμόσιμη γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων PVC Online Socket για σωλήνες αποστράγγισης και αγωγούς σύρματος
| Δυνατότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Μηχανή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα PVC/PE |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοσία πρώτης ύλης με βίδα, σχήμα σε μηχανή σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής ψύξης με νερό, online cu |
Μηχανή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων PVC / PE με διαδικτυακή διαδικασία κοπής
| Plastic Raw Material processed : | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Processing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
Αναβάθμιση της γραμμής εκτόξευσης σωλήνων PVC παραγωγής για ομαλή κατασκευή
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
| Χωρητικότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Αυτόματη γραμμή εκτόξευσης σωλήνων PVC / PE / HDPE για σωλήνες αποστράγγισης και αγωγούς σύρματος
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοσία πρώτης ύλης με βίδα, σχήμα σε μηχανή σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής ψύξης με νερό, online cu |
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
PVC Corrugated Pipe Manufacturing Line for 500mm 800mm 1600mm Pipe Sizes with 400KG/H-600KG/H Output and 32-1600mm Range
| Μέγιστη έξοδος: | 400kg/h-600kg/h |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη νερού |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
Water Cooling PVC Pipe Extrusion Line with Online Belling and High-Efficiency Cooling System for 32-1600mm Pipe Size
| Μέγεθος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχάνημα εξώθησης σωλήνα |

