Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Πολυ ζαρωμένη βίδα HDPE γραμμή εξώθησης σωλήνων διμεταλλική
| Εφαρμογή: | κάνετε τους σωλήνες |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Πολυ βίδα |
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAlA |
Διάμετρος 60-2000kg/ώρα Απόδοση
| Όροι παράδοσης: | FOB /CIF /CIF |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός: | Ηλεκτρονικός |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη νερού |
Πλήρως αυτοματοποιημένη γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE 60-2000kg/h
| Χρήση: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Πλήρως αυτοματισμός |
| Μορφή δομής: | οριζόντιος |
Siemens PLC HDPE Pipe Extrusion Line 60-2000kg/h Ικανότητα
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| PLC σύστημα: | Siemens |
| Αναφορά δοκιμής μηχανημάτων: | Παρεχόμενος |
Η γραμμή εξάντλησης σωλήνων HDPE με PLC Siemens 32-1600mm διάμετρος
| PLC σύστημα: | Siemens |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600mm |
| Σκουπίδια: | Die Heads/ Water Sleeve/ Block Mold |
200mm Diameter Plastic Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and Air or Water Cooling
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχανές εξώθησης σωλήνα |
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE διαμέτρου 32-1600 mm
| Ηλεκτρονικός: | Ηλεκτρονικός |
|---|---|
| Τύπος: | Τυπική ταχύτητα και υψηλή ταχύτητα |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη νερού |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE διαμέτρου 32-1600mm, χωρητικότητας 60-2000kg/h
| Σκουπίδια: | Die Heads/ Water Sleeve/ Block Mold |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600mm |
Ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE 60-2000kg/h με PLC της Siemens
| Φυλής: | Siemens |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | ISO9001: 2008, CE |
| Αναφορά δοκιμής μηχανημάτων: | Παρεχόμενος |
SBG 300 ανθεκτική πλήρης γραμμή παραγωγής σωλήνων γραμμών εξώθησης σωλήνων DWC
| Πρότυπο: | SBG 300H |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής: | προδιαγραφή 200mm-4m/min |
| Φραγμοί φορμών: | 36 ζευγάρια |

