Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Μηχανή Κατασκευής Σωλήνων Διάμετρος 16-1500mm με Επιδόσεις Ελικοειδούς Γρανάζωσης
| είδος προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση, αποχέτευση κλπ. |
| Υλικό μούχλας: | 40cr Χύτευση |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC DWC πολυαιθυλενίου υψηλής πυκνότητας με ανταγωνιστική τιμή και σχηματισμό υψηλής ταχύτητας
| Πλεονέκτημα: | εύκολο στη λειτουργία |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματισμού: | 0,5-5m/λεπτό |
| Ηλεκτρονικός: | Ναί |
200-600 HDPE χιλ. γραμμή δύο εξώθησης σωλήνων Co-Extrusion εξωθητών
| Ταυτότητα σωλήνων: | 200 χιλ. -600 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 33:1 |
| εξωθητής: | SJ90/33 & SJ120/33 |
Κωνικός Δίδυμος Κοχλιοφόρος Εξωθητής Γραμμής Εξώθησης Σωλήνων DWC με Υψηλή Αυτοματοποίηση και Μπλοκ Μούχλας Λειτουργίας
| Υλικό: | Πολυαιθυλενίου υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Εξωθητής: | Κωνικός εξωθητής δίδυμος-βιδών |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή |
Προσαρμόσιμη Οριζόντια Δομή Γραμμής Εξώθησης Πλαστικών Σωλήνων για Σωλήνες PE MPP PPR PERT με Ρυθμιζόμενη Πυκνότητα 10-120gsm
| Μέγιστη χωρητικότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Γραμμή παραγωγής πλαστικών σωλήνων |
| Πυκνότητα: | 10-120GSM Adducabe |
Dual Wall Pipe Production Line with 500mm 1000mm Pipe Diameter Online Cut By Cutting Machine and High-Efficiency Cooling System
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Δομή: | Οριζόντια δομή |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE Siemens 500-2000Kg/h Διπλού Τοιχώματος κυματοειδούς
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
|---|---|
| Transport Package: | Exporting Package |
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
PE/PP/PVC/EVA ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή παραγωγής σωλήνων, πλαστική μηχανή συγκόλλησης σωλήνων PP
| Όνομα Προϊόντος: | ενιαία ζαρωμένα τοίχος μηχανήματα σωλήνων |
|---|---|
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
| Όνομα μηχανών: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE με έλεγχο Siemens χωρητικότητας 500-2000Kg/h
| Μηχανή κοπής: | Πλανητική μηχανή κοπής |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Πακέτο μεταφορών: | πακέτο εξαγωγής |
Πλαστικό PE|PP|HDPE σωλήνας άρδευσης εφοδιασμού υγραερίου νερού γραμμών εξώθησης σωλήνων PVC
| Εφαρμογή: | Διάθεση νερού |
|---|---|
| Συνιστώμενη πρώτη ύλη: | νέο υλικό για το PVC |
| Δύναμη: | 380 Β Χ 50 Hz Χ φάση 3 |

