Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο πιστοποιητικό CE ISO9001 γραμμών εξώθησης μανικών PVC ενισχυμένο ίνα
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Μηχανή εξώθησης σωλήνων υψηλής ικανότητας, διπλός σωλήνας PVC σκελών που κατασκευάζει τη μηχανή
| Αυτόματη Βαθμού: | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
| Βάρος: | σύμφωνα με το πρότυπο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων υψηλής ταχύτητας DWC, διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή sbg-1000 εξώθησης σωλήνων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | L / C |
Ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή παραγωγής μηχανών σωλήνων PVC 200MM400MM
| Ικανότητα παραγωγής: | 50-700kg/Hr |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, γραμμάριο χρημάτων |
| Τύπος προϊόντων: | Σωλήνες PVC |
Ενιαίος σωλήνας τοίχων γραμμών εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων PVC PE
| Όνομα: | Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων |
|---|---|
| Φόρμες: | Κεφάλι κύβων, φραγμοί φορμών, μανίκι νερού |
| εξωθητήρα: | SJ 90/33 |
Ο ενιαίος τοίχος ζάρωσε σωλήνων εξωθητών γραμμή σωλήνων ταυτότητας 250mm τη ζαρωμένη
| Φόρμες: | Κεφάλι κύβων, φραγμοί φορμών, μανίκι νερού |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 90/33 |
| L/D: | 33/1 |
Το πλαστικό HDPE PPR σωλήνων PVC CPVC UPVC PE PP ποτίζει την ηλεκτρική γραμμή παραγωγής εξώθησης σωλήνων μανικών σωλήνων αγωγών
| Όνομα: | Ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | τύπος του /pe τύπων PVC |
| Κύρια μηχανή: | Κύρια μηχανή ή κινεζικό εμπορικό σήμα availbale |
Στερεός τοίχος Dia 630mm HDPE γραμμή εξώθησης σωλήνων για την αποξήρανση όμβριων υδάτων
| Προϊόν: | Στερεός σωλήνας τοίχων PE που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | LDPE, HDPE |
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAlA |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή παραγωγής σωλήνων PVC γραμμών εξώθησης σωλήνων PVC HUASU
| Υλικό σωλήνων: | PVC |
|---|---|
| εφαρμογή: | σωλήνας ενεργειακού εφοδιασμού |
| παραγωγική ικανότητα: | 090m/min |
Επαγγελματική γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC για γραμμή παραγωγής πλαστικών κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος
| Πακέτο μεταφοράς: | Πακέτο ταινίας ή ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600 mm |

