Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
15Kg/H ενιαία ζαρωμένη στρώμα γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 4.59mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ45/30 |
| Ικανότητα: | 8-15Kg/h |
Μηχανή κατασκευής διπλού στρώματος / διπλού τοιχώματος κυματοειδούς PVC / HDPE / PP
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600 mm |
|---|---|
| Συνολική ισχύς ((KW): | 200-1000kw |
| Σχηματισμός: | Σχηματισμός κενού |
Προσαρμοσμένη PVC σωλήνων εξώθησης αποξέτευση γραμμών διπλοτειχισμένη ζαρωμένη πολυαιθυλένιο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Σωλήνας PVC που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
Η γραμμή εξάντλησης σωλήνων DWC ψύξης δεξαμενής ψύξης με νερό για κυματοειδή σωλήνα PVC/PE
| Εκχυλίστης: | Κωνικός εξωθητής δίδυμος-βιδών |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
| Τύπος επεξεργασίας: | Μηχανή εκτόξευσης |
HDPE PP DWC διπλοτειχισμένα ζαρωμένα μηχανήματα σωλήνων με το σύστημα Siemens HMI
| Πρότυπο: | Huasu SBG 400 |
|---|---|
| Σειρά σωλήνων: | 200mm400mm |
| Ταχύτητα παραγωγής: | 1.2m/min |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων αποχέτευσης διπλού τοιχώματος PVC 2-33m/min Πλήρως Αυτόματη
| Εμπορικό σήμα επαφέων: | Siemens |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης |
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 2m/min-33m/min |
HDPE DWC PE PP PVC ζαρωμένος Irrigaation σωλήνας εφοδιασμού υγραερίου νερού γραμμών εξώθησης σωλήνων
| Όρος: | Νέα μηχανή |
|---|---|
| Προδιαγραφή: | 1050mm |
| Τύπος προϊόντων: | Ζαρωμένος PE σωλήνας |
HDPE/γραμμή παραγωγής sbg-250 σωλήνων DWC/PP διπλοτειχισμένα ζαρωμένα μηχανήματα σωλήνων
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| αντιστροφέας: | Ελεγκτής συχνότητας Siemens |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Υψηλής Ταχύτητας με Υδρόψυξη για Ηλεκτρικά Κανάλια και Αεραγωγούς Φρέσκου Αέρα
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων υψηλής ταχύτητας DWC Qingdao/διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή παραγωγής σωλήνων
| Όνομα μηχανών: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |
|---|---|
| Θερμοκρασία ελεγκτή: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
| Όνομα Προϊόντος: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |

