Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Εξοπλισμός κατασκευής κυματοειδών σωλήνων υψηλής ταχύτητας διπλής τοιχώσεως για την παραγωγή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Τύπος σχηματισμού: | Κενό |
| Υλικό εργαλείων: | 20CrMnTi |
Υδάτινη ψύξη Siemens Contactor κυματοειδή σωλήνα γραμμή εκτόνωσης με αυτόματη τροφοδοσία
| Επικοινωνία: | Η Siemens |
|---|---|
| Σύστημα τροφοδοσίας: | Αυτοκίνητο |
| Παραγωγή: | 1-20m/min |
32-800mm Τεχνική γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων για διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων FOB
| Αποδόσεις: | 500-2000KG/H |
|---|---|
| Διάμετρος του σωλήνα: | 32-800 mm |
| Χρήση σωλήνα: | Καθαρίσματα, αποχέτευση, απορρίψεις νερού, ηλεκτρικά καλώδια |
Προσαρμοσμένη HDPE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων με την έγκριση CE
| Τύπος προϊόντων: | Κοκκοποιώντας εξωθητής |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 50110mm |
| Ταχύτητα παραγωγής: | 3-4m/Min |
Αξιοπαραγωγική γραμμή εκτόξευσης πλαστικών σωλήνων για την αστική μηχανική Διαμέτρου κοπής 32-1600mm
| Τρόπος επέκτασης: | Σύνδεσμος πρίζας διπλού τοιχώματος, Belling-on-line |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
Δύο τοίχοι κυματοειδής εργοστάσιο σωλήνων πλαστικών μηχανή DWC σωλήνων γραμμή εξωρίσματος
| Τρόπος επέκτασης: | Σύνδεσμος πρίζας διπλού τοιχώματος, Belling-on-line |
|---|---|
| Τύπος καλαμάρι: | Διπλός σταθμός ή μεμονωμένος σταθμός |
| Υλικά σωλήνων: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Μηχανή κατασκευής κυματοειδών σωλήνων για PVC / PE / MPP / PA πλαστικές πρώτες ύλες επεξεργασμένο σύστημα ψύξης αέρα ή νερού
| Μέγιστη χωρητικότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE κυματοειδές σωλήνα |
| Δομή: | οριζόντιος |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC διπλού τοιχώματος Siemens PLC 32-1600mm
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
| Motor Brand: | Siemens |
Επαγγελματικός Σχεδιασμός Μηχανημάτων Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Οριζόντια Δομή και Ρυθμιζόμενη Πυκνότητα 10-120gsm
| Τύπος προϊόντος: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE κυματοειδές σωλήνα |
|---|---|
| Κύρια ισχύς: | 20-350kW |
| Εφαρμογή μηχανής: | Παραγωγή PE MPP PPR PERT σωλήνα |
Αυτόματη γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών PVC PE MPP PA HDPE υψηλής απόδοσης
| Υλικά: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Τρόπος επέκτασης: | Σύνδεσμος πρίζας διπλού τοιχώματος, Belling-on-line |
| Περισσότερα είδη: | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα |

