Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Ηλεκτρονική μηχανή διπλού τοιχώματος HDPE 32-1600mm πλήρως αυτοματοποιημένη
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη νερού |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE Regrind/Granules |
| Χρήση: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
Μηχανή εκτόξευσης σωλήνων HDPE για διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων 32-1600 mm
| Χρήση: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
|---|---|
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE Groanules |
Siemens Main Motor DWC Pipe Extrusion Line with PLC Control and 35-55 Working Days Lead Time
| Τύπος: | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Δομή καναλιού βιδών: | Βαθύ βίδα |
Ηλεκτρονική μηχανή για την εξάτμιση PVC/PE/HDPE με κωνική διπλή βίδα
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Μηχανή εκτόξευσης |
| Δυναμικότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων ψύξης με νερό με υλικό PE PVC MPP
| Τύπος Κυματοποιητή: | Οριζόντια |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38 Crmoala |
| Υλικά: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
Μηχανή Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από HDPE με Διάμετρο 32-1600mm
| PLC σύστημα: | Siemens |
|---|---|
| Χρήση: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Energy Saving PVC Corrugated Pipe Extrusion Line with Online Belling for 32-1600mm Pipe Size and 60-2000kg/h Production Capacity
| Εφαρμογή σωλήνων: | Αποχέτευση νερού |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Μέγιστη έξοδος: | 400kg/h-600kg/h |
Εξαιρετικά ανθεκτική γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC για μηχανική επεξεργασία δήμων Τύπος μηχανής εξώθησης
| Τύπος επεξεργασίας: | Μηχανή εκτόξευσης |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600 mm |
Διαδικτυακή Κοπή από Μηχανή Κοπής Γραμμής Εξώθησης Σωλήνων DWC για Επεξεργασία PVC/PE/MPP/PA/HDPE με Απόδοση
| Processing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Plastic Raw Material processed: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
Ηλεκτρονικός έλεγχος 32-1600 mm
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Port: | Qingdao |
| Control System: | PLC Control |

