Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 779 προϊόντα.
Μηχανή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με υψηλή απόδοση, με απόδοση 200-2000kg/h και διάμετρο σωλήνων 32mm-1600mm
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
|---|---|
| Γραμμή σωλήνων αυλάκωσης: | Αυτόματο |
| Τύπος βιδωτό: | Μεμονωμένος βίδα |
Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE με κύριο κινητήρα Siemens Beide για διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων 32 mm - 1600 mm Αυτοματοποιημένη παραγωγή
| Εφαρμόζω: | Παροχή νερού, παροχή νερού, εκκένωση λυμάτων, αποχέτευση, άρδευση, ηλεκτρικοί αγωγοί καλωδίων για πρ |
|---|---|
| Τύπος πλαστικού: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Κύριος κινητήρας: | Siemens Beide |
Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE για κυματοειδή σωλήνα διπλής τοιχώσεως με έλεγχο PLC της Siemens και παραγωγική ικανότητα 100-2000 kg/ώρα
| Τύπος σωλήνα: | Διπλό κυματοειδές σωλήνα |
|---|---|
| Σωλήνα ID: | 32 mm, 63 mm, 110 mm, 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm |
| Χρησιμοποιείται για: | Κατασκευή προϊόντων από πλαστικούς κυματοειδείς σωλήνες |
Αυτόματη και ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE για την παραγωγή κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος 110mm 300mm 600mm
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και ηλεκτρονικό υπολογιστή, υψηλής ταχύτητας |
| Σωλήνα ID: | 32 mm, 63 mm, 110 mm, 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm |
πλαστικός διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας 600mm 800mm 100mm που κάνει τη γραμμή παραγωγής μηχανών
| Διάμετρος βιδών (χιλ.): | 120mm και 90mm |
|---|---|
| Μηχανή: | 250kw και 132kw |
| Δοκιμή μηχανημάτων: | πριν από την παράδοση |
Σύνδεση παραγωγής διπλού τοιχώματος σωλήνων για διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων εργοστασίου πλαστικού μηχανή
| Ταχύτητα σχηματισμού: | 0,5-5m/λεπτό |
|---|---|
| Καλούπια: | Πεθαίνουν το κεφάλι, το μανίκι νερού, το μπλοκ μούχλας |
| Πλαστική μηχανή: | Διπλό τοίχο κυματοειδές εργοστάσιο |
Μηχανή διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων HDPE 500-2000Kg/h Ικανότητα
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
|---|---|
| Pipe Material: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Cutting Machine: | Planetary Cutting Machine |
High Productivity DWC Corrugated Pipe Extrusion Line with Competitive Price and Energy Saving for Electric Cable Conduit Production
| Μηχανή: | PVC/PE κυματοειδές σωλήνα |
|---|---|
| Ηλεκτρικό στοιχείο: | Ετικέτα Siemens |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
Μηχανή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Έλεγχο Siemens PLC και Υψηλή Απόδοση 2000kg/h για Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων HDPE
| Πρώτη ύλη: | Κοκκία και σφαιρίδια PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Τύπος σωλήνα: | Διπλό κυματοειδές σωλήνα |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και ηλεκτρονικό υπολογιστή, υψηλής ταχύτητας |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE εσωτερικής διαμέτρου 63-1600mm, πλήρως αυτόματη μηχανή παραγωγής σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος
| Πρώτη ύλη: | Κοκκία και σφαιρίδια PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Παραγωγική Ικανότητα: | 100kg/h - 2000kg/h |
| Χαρακτηριστικό: | Πλήρως αυτόματο |

