Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
Ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων sbg-250 PE/PP/PA/PVC με την υδρόψυξη
| Τύπος προϊόντος: | Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
| Θερμοκρασία ελεγκτή: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
Διπλή/ενιαία γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC τοίχων για το σωλήνα άρδευσης
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Διάθεση νερού |
|---|---|
| Συνιστώμενη πρώτη ύλη: | νέο υλικό για το PVC |
| Δύναμη: | 380 Β Χ 50 Hz Χ φάση 3 |
Μηχανή εκτόξευσης DWC Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με χαρακτηριστικά εξοικονόμησης ενέργειας
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Processing Type: | Exturding Machine |
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
HDPE αποξηράνσεων νερού διπλοτειχισμένη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα γραμμών σωλήνων
| Μήκος σωλήνων: | 6m ή χορήγηση της έρευνας του πελάτη |
|---|---|
| Συνιστώμενη πρώτη ύλη: | νέο υλικό για το διπλοτειχισμένο ζαρωμένο σωλήνα PE |
| Εσωτερική διάμετρος: | 200 - 600 χιλ. |
PVC PP καλή ευελιξία μηχανών σωλήνων PE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη
| Όνομα: | διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ΣΩΛΗΝΑΣ, αποξήρανση, σωλήνες για το καλώδιο και το καλώδιο |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE, PP, PVC |
Λύσεις παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος
| Εγκατεστημένη ισχύς: | 520kw |
|---|---|
| εξόδου: | 100-2000 kg/h |
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
Υψηλής ταχύτητας διπλής τοιχώδους κυματοειδούς αγωγού παραγωγής με ψύξη με νερό ή αέρα και πλανητική κοπή
| Επικεφαλής υλικό κύβων: | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
|---|---|
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
| Τύπος κοπής: | Πλανητική κοπή |
Μηχανή κατασκευής σωλήνων κυματισμού με διπλό τοίχωμα
| Τύπος Προϊόντος: | Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
| Προδιαγραφές: | 32-1600 mm |
Προηγμένη γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων υψηλής ποιότητας με υλικό βίδες 38CrMoALA και υλικό τροχών 20CrMnTi
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
|---|---|
| Υλικό εργαλείων: | 20CrMnTi |
| Επικοινωνία: | Σίμενς, Σνέρντερ |
Πλαστική υψηλή ταχύτητα υδρόψυξης μηχανών σωλήνων PE PP οριζόντια διπλοτειχισμένη ζαρωμένη
| Βιδώστε το αριθ.: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Συσκευασία μεταφορών: | ξύλινη συσκευασία ή όπως απαιτείται |

