Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη HDPE 200800mm σωλήνων εξώθησης μηχανή σωλήνων γραμμών διπλοτειχισμένη ζαρωμένη
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Καταστήματα οικοδομικού υλικού |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής: | 4m/min |
| Διάμετρος σωλήνων: | 200mm το /300mm/ 400mm |
DWC Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter 60-2000kg/h Capacity and 0.5-5m/min Production Speed
| Στρώμα: | μονότοιχος / διπλός τοίχος |
|---|---|
| τελικό προϊόν: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
| Βασικά χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη λειτουργία |
HDPE υψηλής ταχύτητας SBG 600H καλώδιο που καλύπτει τη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SGB600H |
|---|---|
| Πρότυπο βιδών: | SJ 120/33 & SJ 90/33 |
| Δύναμη: | 220kw & 132kw |
Μεγάλη διάμετρος πολυαιθυλένιο κυματοειδής σωλήνα γραμμή ακροβολίας Για 1600mm Max διάμετρος
| Τύπος Προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
|---|---|
| Υλικά: | PE/PP/PVC |
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση, αποχέτευση κλπ. |
Διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας δύο εξωθητών που κατασκευάζει τη μηχανή εξώθησης σωλήνων Dwc μηχανών
| Δομή καναλιών βιδών: | Βαθιά βίδα |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματος |
| Συσκευασία μεταφορών: | Ταινία και ξύλινη συσκευασία |
HDPE/PE/PP πλαστική ενιαία/διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή εξώθησης εξωθητών σωλήνων
| Δομή καναλιών βιδών: | Βαθιά βίδα |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματος |
| Αυτοματοποιημένος: | Σύνολο αυτοματοποιημένο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC με ψύξη νερού / αέρα, παραγωγή σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με υψηλή ταχύτητα διαμόρφωσης πλαστικού σωλήνα
| Υλικό: | Πολυαιθυλενίου υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Υψηλή αυτοματοποίηση: | Αξιόπιστη λειτουργία |
| Υλικά σωλήνων: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Hdpe pe ενιαία διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή παραγωγής μηχανών εξώθησης σωλήνων PVC
| Εφαρμογή: | ΣΩΛΗΝΑΣ |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC PE |
| Τάση: | 380V |
Η γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων PLC για σωλήνες διπλού τοιχώματος 32-1600 mm
| Μηχανή: | κυματοειδής σωλήνας |
|---|---|
| Πακέτο μεταφορών: | Πακέτο ταινιών ή πακέτο Woodcase |
| Τύπος προϊόντος: | Πλαστικό κυματοειδές σωλήνα με διπλό τοίχο |
Ηλεκτρονικός Έλεγχος και Μούχλες Κεφαλής για Εξατομικευμένη Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα
| Πλαστική μηχανή: | Διπλό τοίχο κυματοειδές εργοστάσιο |
|---|---|
| Υψηλή αυτοματοποίηση: | Αξιόπιστη λειτουργία |
| Όνομα μηχανής: | Διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |

