Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
HDPE PVC PE Dwc πλαστικός ενιαίος διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας γραμμών εξώθησης σωλήνων
| HDPE PE Dwc πλαστικός ενιαίος διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας PVC που κατασκευάζει τη μηχανή γραμ: | SJ45/33 |
|---|---|
| Δομή συνελεύσεων: | Ακέραιος εξωθητής τύπων |
| Βίδα: | Μονής βίδας |
Εύκαμπτο ενιαίο ζαρωμένο τοίχος CE IOS9001 γραμμών παραγωγής σωλήνων
| Όνομα Προϊόντος: | ενιαία ζαρωμένα τοίχος μηχανήματα σωλήνων |
|---|---|
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
| Όνομα μηχανών: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
Μηχανή σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE 300mm 90/80mm Extruder
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe type: | Drainage Pipe, Municipal Engineering, Underground Sewage Pipe, Electric Cable Conduit Pipe Production Line |
| Extruder Screw Diameter: | 90/80mm |
Η Siemens PLC ελέγχεται από διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων με μηχανή εκτόξευσης για την παροχή νερού
| Εξωτερική διάμετρος: | 40 mm-1600 mm |
|---|---|
| κυματοειδές: | 1 σύνολο κορυφοφόρων |
| Βάρελο: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
Η γραμμή εκτόξευσης διπλών τοιχωμάτων κυματοειδών σωλήνων της Siemens Inverter με βάθος νιτρίωσης 0,4 ∆ 0,7 mm και ένα σύνολο μηχανών σχηματισμού
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens, Scheider, ABB κλπ. |
|---|---|
| Βάρελο: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
| Μετατροπέας: | Η Siemens |
Προσαρμοσμένη γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος για σωλήνες μεγάλου διαμέτρου και διαμέτρου σωλήνων 1600 mm
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens, Scheider, ABB κλπ. |
|---|---|
| Στροφές και βαρέλια: | 38CrMoAIA |
| ΠΛΚ: | Η Siemens |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με διπλό τοίχωμα από κράμα αλουμινίου για την εξώθηση ανθεκτικών σωλήνων
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
| Κινητήρας: | Η Siemens |
Αυτοματοποιημένο εξοπλισμό κατασκευής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοίχου με προηγμένο σύστημα ελέγχου PLC
| Σειρά σωλήνων: | ID63 - OD1600mm |
|---|---|
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα: | 50mm200mm |
Μηχανή παραγωγής γραμμής εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με έλεγχο PLC της Siemens με βάθος νιτρίωσης 0,4-0,7 mm
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 40 mm-1600 mm |
| διαμόρφωση της μηχανής: | 1 σύνολο |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας για ενιαία και διπλή τοιχώματα κυματοειδών σωλήνων για την παραγωγή
| Προδιαγραφές: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Στροφή βαρέλιας: | Σκληρότητα βίδα HV>740 |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτόματο |

