Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 781 προϊόντα.
Μηχανή Παραγωγής Σωλήνων Κυματοειδών Μονών και Διπλών Τοιχωμάτων Γραμμή Εξώθησης 20CrMnTi Gear
| Υλικό καλούπιας: | Σύνθεση αλουμινίου |
|---|---|
| Κινητήρας: | Η Siemens |
| Προδιαγραφές: | 32-1600 mm |
Λιγότερη κατανάλωση ενέργειας Υψηλής ταχύτητας διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης για την επεξεργασία μηχανήματος εξώθησης
| Περισσότερα είδη: | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Χρήση: | Διοχέτευση αγωγών καλωδίων και καλωδίων |
| Σχεδιασμός βίδες: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
Προσαρμόσιμο PE διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα μηχανή γραμμής εκτόξευσης για διαφορετικά υλικά σωλήνων
| Αριθμός καλούπιων: | 36/38 ζευγάρια |
|---|---|
| Γύρισμα: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
Η Siemens Contactor διπλής τοιχώνας PE κυματοειδούς σωλήνα εξάντληση γραμμή για ομαλή και ανθεκτική επεξεργασία πλαστικών
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτοματοποιημένο |
| Ηλεκτρικό: | Η Siemens |
Ο ενιαίος τοίχος ζάρωσε τα μηχανήματα εξώθησης σωλήνων για τα PP/PE/σωλήνας PVC
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Τύπος: | Αγωγός της παραγωγής |
| Υλικό σωλήνων: | PP/PE/PVC |
ID100-ID1500mm Δύο τοιχωμένες κυματοειδείς σωλήνες γραμμή έκτασης με υψηλής χωρητικότητας μονό βίδα εκτάκτη και 250-1000kg / h χωρητικότητα
| Υλικό σωλήνων: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
| Γύρισμα: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή SBG1000 UPVC εξώθησης σωλήνων PVC 321500mm διπλοτειχισμένη
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC |
Μηχανή διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 300 mm-1600 mm Siemens PLC System και Online Belling για PVC/PE
| Διάμετρος σωλήνα: | 300mm, 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1600mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχάνημα εξώθησης σωλήνα |
| Εφαρμογή: | Συστήματα λυμάτων, συστήματα παροχής νερού, υποδομή αποστράγγισης νερού, ηλεκτρικά αγωγούς καλωδίων |
Διπλοτειχισμένη HDPE μηχανή εξώθησης σωλήνων εξώθηση δύο στρώματος
| Όνομα: | hdpe μηχανή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| Σωλήνας: | 200 χιλ. -600 χιλ. |
| Λ: Δ: | 33:1 |
Electric Cable Conduits Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens PLC System and High-Efficiency Cooling System
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 300mm, 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1600mm |
| Στρώμα: | μονότοιχος / διπλός τοίχος |

